پاسخ مدیر باغ موزه قصر به حاشیه نمایش آثار گرافیست اسرائیلی در نمایشگاه «به رنگ حیات»

محسن سلیمانی مدیر باغ موزه قصر: آثار «یوسی لمل» با هویت فلسطینی معرفی شده بود!
این فرد به عنوان فلسطینی به ما معرفی شده بود و هنگامی که متوجه شدیم وی فلسطینی نیست آثارش را از نمایشگاه جمع آوری کردیم.

وقتی ارتباط فرقه شیرازی با صهیونیست‌ها علنی می‌شود/ برگزاری نمایشگاه حمایت از هولوکاست در دفتر فرقه شیرازی‌

مرکز اسلامی فرقه شیرازی، میزبان نمایشگاهی است که توسط موسسه «یاد وَشِم» برگزار می‌شود؛ موسسه‌ای صهیونیستی که در راستای حفظ یادبود واقعه هولوکاست فعالیت می‌کند.

فوتبال سلاحی بی‌زبان در دست جنایتکاران تاریخ

این فوتبال بی زبان اگر روزی زبان باز کند شاید خواهد گفت که در هر اجلاس و کنفرانس و مجمع بین المللی به بهانه من، علامت‌های فراماسونری، زیون، ستاره بی رمق و البته بی زبان داود را بر در و دیوار نکوبید.

راه حل بحران یمن توقف حملات و دخالت خارجی است

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: موضع ایران در خصوص تمام کشورها از جمله یمن، مخالفت با دخالت خارجی است، بنابراین، از نظر ما راه حل بحران یمن توقف حملات و دخالت خارجی علیه مردم این کشور است.

پشت‎پرده منزجرکننده درباره برند «D&G»

کسانی که اهل خرید کیف و کفش مارک هستند، حتماً نام برند «D&G» را شنیده‌اند، چه بسا وجود این نشان روی یک کالا اشتیاقشان را برای خرید بیشتر کرده باشد. اما اکثر افراد یک حقیقت تلخ و منزجرکننده را در این باره نمی‌دانند.

عیان شدن بحرانی سیاسی در «ینگه دنیا»

رفتار نمایندگان سنا نشان داد که نظام سیاسی آمریکا از درون دچار ایراداتی ساختاری است که این کشور را به سمت پرتگاهی سیاسی سوق می‌دهد و به وجهه این کشور به عنوان یک قدرت بین المللی آسیب جدی زده است.

مؤمن حقیقی کیست؟

آیت‌الله ری‌شهری در یکی از درس‌های تفسیر خود با اشاره به عوامل غضب الهی و راهکارهایی برای رسیدن به رضای خداوند به تبیین ویژگی‌های مؤمن حقیقی پرداخت.

اقدام داعش و غرب برای نابودی‌فرهنگ عراق

تروریست‌های داعش که کنترل شهر موصل عراق را در اختیار دارند، با حمله به کتابخانه‌های این شهر، عمدتا کتاب‌های غیرمذهبی را سوزانده‌اند. از سویی دیگر در هفته گذشته دولت آمریکا تورات باستانی عراق را که در زمان اشغال عراق از کتابخانه بغداد دزدیده بودند به صهیونیست ها هدیه دادند و آن ها ورود این کتاب به سرزمین‌های اشغالی را جشن گرفتند.

اسلام دین افراط و تفریط نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رگه‎های اندیشه داعش و تکفیری‎ها را باید در اندیشه صهپیونیست‎ها جستجو کرد.

شاه: من یک مؤمن هستم!

نواب صفوی خطاب به محمد رضا پهلوی گفت: فقط ادعا کافی نیست. بلکه باید هر ایمانی در حد توان هر کسی، نشانه‌ای آشکار داشته باشد، چراغ اگر بگوید من چراغ هستم ولی نوری از آن نتابد، این ادعایی بی‌دلیل خواهد بود و این کافی نیست!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.