پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

پخش دو فیلم صهیونیستی از شبکه نمایش

در فیلم رستگاری در شاوشنگ، اندی دوفرین تمثیل حضرت موسی (ع) و قوم بنی‌اسرائیل در مصر است و رئیس زندان نیز نماد فرعون، که با خروج او از زندان مخالفت می‌کند. او یک زندانی تازه‌وارد به نام تامی را که شواهدی برای بیگناهی اندی ارائه کرده بود با قساوت تمام کشت تا وی را نزد خود نگه دارد.

«ایران‌شناسی» با طعم آمریکایی-اسرائیلی

یکی از نشست‌هایی که برای جذب و استفاده اساتید دانشگاهی ایران برگزار شده است، «کنفرانس دوسالانه مطالعات ایران‌شناسی» است که از سوی بنیاد مطالعات ایران یا‌‌ همان موسسه ایران پژوهی برگزار می‌شود.

سناریوی قطر درباره سوریه

یک رسانه عربی با اشاره به پنهان شدن نخست وزیر قطر پس از نشست اخیر مقامات شورای همکاری خلیج فارس در جده، از سفر وی به فلسطین اشغالی و درخواست وی از رژیم صهیونیستی برای دخالت در سوریه پرده برداشت.

مخالفت آشکار فرانسه با كمك به مردم غزه

برناروالرو سخنگوي وزارت امور خارجه فرانسه روز سه شنبه گفت تصميم به اعزام كشتي هاي كمك رسان به غزه ايده خوبي نيست زيرا اين امر مي تواند زمينه ساز تنش ها در منطقه شود. دولت فرانسه در تنشهاي سالهاي گذشته ناشي از تجاوزهاي رژيم صهيونيستي به مردم محاصره شده غزه سياست سكوت و مدارا را برگزيده بود.

پیشنهاد عجیب مدیر «نستله» به مدیران مطبوعات!

تلاش‌های شرکت نستله برای حضور در فضاهای تبلیغاتی محیطی، مطبوعاتی، رسانه‌های دیجیتالی و حتی رادیو و تلویزیون وارد فاز جدیدی شده و مدیر این شرکت در ایران اخیراً با برخی از مدیران مسئول روزنامه‌های پرتیراژ و شرکت‌های تبلیغاتی جلساتی را برگزار کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.