توهین صهیونیست‌ها به حضرت مسیح (ع)

اعضای یک باند صهیونیستی ضمن نوشتن الفاظ توهین‌آمیز به حضرت عیسی (ع) بر روی دیوارهای یک کلیسا در قدس، آن را به آتش کشیدند.

پروازهای مخفیانه میان تل آویو و ابوظبی

پایگاه اینترنتی «میدل ایست آی» از وجود پروازهای مستمر و مخفیانه میان تل آویو و ابوظبی خبر داد و تاکید کرد که این اقدام در چارچوب همکاری های امنیتی دو جانبه صورت می گیرد.

نخست وزیر اسرائیل تروریست است

برونو کرایسکی صدر اعظم اتریش در مصاحبه ای گفت: رهبران صهیونیست ها که خودشان تروریست بوده و هستند حق ندارند از گفت و گو با مقامات سازمان آزادیبخش فلسطین به این عنوان که آن ها تروریست هستند امتناع نمایند.

علوم انسانی سکولار، ضدمبارزه است

رئیس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا در حاشیه پیاده‌روی بزرگ اربعین گفت: علوم انسانی سکولار ضدمبارزه است و ملت‌ها را آماده هضم شدن در غرب و تسلیم در برابر جبهه باطل می‌کند.

تبدیل کرانه‌باختری به‌جهنم برای صهیونیست

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در روزی که خیلی دور نیست کرانه باختری به جهنمی برای امنیت صهیونیست ها تبدیل می شود و فرزندان کرانه باختری و نوار غزه به هم دست می دهند.

چرا مسلمان‌کشی برای داعش اولویت دارد؟

طبق فتاوا و نظر مفتی‌های تکفیری‌، جنگ در کشورهای اسلامی بر نبرد با صهیونیست‌ها اولویت دارد و گویی حرکت به سمت بیت‌المقدس هنگامی شروع خواهد شد که مسلمانی باقی نماند.

سید نصرالله:تصمیم‌ما رویارویی با تکفیری‌هاست

دبیر کل حزب الله لبنان رویارویی با تکفیری‌‌ها و تروریست‌ها را گزینه این حزب خواند و تاکید کرد که با وجود همه تحولات در منطقه، مقاومت همچنان قوی است و تضعیف نشده است.

خوش خدمتی وهابیون به صهیونیست‌ها

پادشاه سعودی با پول‌های نفت مسلمانان خروارها خروار دلار نثار خدمات او می‌کند تا او با ایثار جان طالبان فریب خورده در روزگاری که فریاد اسلام خواهی مسلمانان به آسمان می‌رسد با ایثار جان جوانان وهابی بتواند اسراییل را از خطر اتحاد مسلمانان برای نابودی اسراییل مصون نگه دارد.

سبزی‌فروشی که 150صهیونیست را کشت

احمد جعفر قصیر جوانی 19 ساله از اهالی روستای دیر قانون النهر کسی بود که هدایت پژوی سفید رنگ را در روز 11 نوامبر 1982 بر عهده داشت و بی سابقه ترین کابوس تاریخ رژیم صهیونیستی را خلق کرد. حزب الله او را امیر الاستشهادیون لقب داد.

خاخام جنجالی صهیونیست‌ها مُرد

رسانه‌های اسرائیلی در خبری فوری از مرگ «عوادیا یوسف» خاخام نژادپرست و جنجالی صهیونیست‌ها خبر دادند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.