صهیونیسم ریشه فتنه‌های قرن اخیر بوده است

یک کارگردان سینما و تلویزیون گفت: ریشه تمام فتنه‌های یک قرن اخیر به ایده صهیونیسم برمی‌گردد.

گفت‌وگو با اندیشمندان غربی در «افق نو»

برنامه «افق نو» با هدف گفت‌وگو و مصاحبه با اندیشمندان غربی، امروز ساعت 21:30روی آنتن می‌رود.

اهانت به مقدسات دین اسلام محکوم است

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور در پیامی اهانت به مقدسات دین اسلام را محکوم کرد.

تلاش غرب برای تفرقه‌اندازی بین شیعه و سنی 

امام جمعه واشنگتن با اشاره به تلاش غرب برای تبلیغ سکولاریسم گفت: تلاش آنها در این راستا برای این است که مسلمانان را از اسلام خالی کنند، اما اگر مسلمانان به سکولاریسم ملتزم شوند غرب دوره جدیدی از تفرقه‌اندازی را خواهد کرد.

صهیونیسم به‌روایت«سوئد و سکوت»در افق

مستند «سوئد و سکوت» به گفت‌و‌گو با ویل نیلسن نویسنده سوئدی درباره صهیونیسم اختصاص دارد.

سقوط تمدن‌ها

به یقین چیزی نگذرد که تمدن لیبرالیسم نیز به‌مانند تمدن کومونیسم سقوط کرده و در قبرستان فلسفه‌های بشری به خاک سپرده می‌شود و آن‌جاست که اگر ما بتوانیم مکتب اسلام ناب محمدی(ص) را در نظر و عمل به جهانیان بشناسانیم، آن‌گاه «وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا».

اوضاع جهان هنگام ظهور به روایت آیت‌الله صافی

هر کس در عقاید شیعه راجع به غیبت امام زمان(عج) بررسى مختصری کرده باشد، مى‌فهمد که مسأله انتظار از دید شیعه و منطق احادیث و اخبار گسترده‌تر بوده و با اوضاع عمومى جهان ارتباط دارد و یک مسأله مربوط به گوشه‌اى از جهان نیست.

تی‌شرتی که صدای صهیونیست ها را در آورد

عذرخواهی و ضرر عظیم یک شرکت معروف تولیدکننده پوشاک به‌خاطر یک جنجال صهیونیستی. یکی از تولیدات ZARA تی شرت های راه راهی بود که روی آن ستاره زرد رنگی نقش بسته بود. این طراحی مورد اعتراض بسیاری از یهودیان قرار گرفت. آنها دلیل اعتراضشان را شباهت این تی شرت ها به لباس زندانیان یهودی در اردوهای کار اجباری در زمان جنگ جهانی دوم اعلام کرده‌اند.

پرچم‌‌ حزب‌الله‌ در مقابل آیپک + تصاویر

یکی از این دو جوان در پاسخ به پرسش یکی از اعضای آیپک که چرا پرچم حزب الله را در دست دارد با اشاره به پرچمش گفت: می‌دانی، این تنها پاسخ واقعی است که اسراییل می‌فهمد!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.