مواد مخدر را با 30 دلار دانلود کنید

استفاده از مخدرهای های دیجیتالی در کشور ما به صورت فراگیر در میان جوانان باب نشده است. لیکن با توجه به اینکه بسیاری از سایت های اینترنتی که اقدام به فروش و حتی امکان دریافت رایگان این موزیک ها را برای مخاطبانشان محیا کرده اند، در دسترس عموم قرار دارد لذا واکسینه کردن مخاطبین در معرض خطر و آگاهی بخشی در این زمینه می بایست مورد توجه جدی واقع گردد.

صوت: خطر بازگشت‌دایناسور‌ها؛ لیبرالیزم‌مذهبی

در بیست و هفتمین هفته نامه صوتی، گفتگوئی صریح و کالبد شکافانه از اوضاع جاری با تشکلهای دانشجوئی مسلمان؛ صورت گرفته است.

صوت: حقوق حیوانات در فقه و اخلاق اسلامی

بیست و ششمین هفته نامه صوتی حسن رحیم پور ازغدی به بخشی از فهرست حقوق حیوانات در فقه و اخلاق اسلامی اشاره شده است.

صوت: بازنمایی یک فتنه تاریخی

در این هفته نامه صوتی به بازنمایی یک پروژه پیچیده مافیایی به سرکردگی ابوسفیان پرداخته میشود که چگونه فتنه ای تاریخی را برای مسلمین تدارک دید و چگونه دودستگی میان اصحاب را جهت سرکوب اهل البیت ( علیهم السلام)، رهبری کرد.

صوت: مقتل‌خوانی رهبر انقلاب برای حضرت قاسم (ع)

امروز ششمین روزماه محرم الحرام سال 1435 هجری قمری است.این روز مزین به نام قاسم ابن الحسن (ع) می باشد و به همین مناسبت روضه خوانی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) که در نمازجمعه سال 77 بیان شده در ادامه منتشر می‌شود.

صوت: روضه و مقتل‌خوانی میثم مطیعی

مراسم شب پنجم محرم ۱۳۹۲ هیات میثاق باشهدا دانشگاه امام صادق(ع) با مدیحه سرایی میثم مطیعی ذاکر جوان اهل‌بیت(ع) برگزار شد.

در عرصه های پیکار با دشمن جهانخوار سازش نمی پذیریم + دانلود

خانه سرود انقلاب اسلامی همزمان با ایام سالروز سیزده آبان دو قطعه سرود استکبار ستیز و ضد آمریکایی تهیه کرده که این سرود ها امروز بعدازظهر مقابل لانه جاسوسی اجرا می‌شوند.

مستند صوتی بازخوانی تجربه مذاکره با آمریکا

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای مستند صوتی بازخوانی تجربه مذاکره با آمریکا در موضوع عراق از 3 تا 11 آبان منتشر خواهد کرد .

صوت: پسر حضرت دریا دل ما را دریاب

به مناسبت فرارسیدن نیمه ماه ذی‌الحجه و میلاد امام هادی(ع) چند مدیحه خوانی از سیدمجید بنی فاطمه به محبان اهل بیت و ائمه اطهار(ع) تقدیم می‌شود.

دعای عرفه با نوای حاج منصور ارضی

[jwplayer mediaid=”236126″] دانلود

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.