مغز متفکری که نخستین موشک را شلیک کرد

روزی معلم ریاضی علیرضا مرا خواست و گفت: او مرا اذیت می‌کند. به او گفتم: چطور؟ او که خیلی مؤدب است. گفت: من مسائل را از چند راه حل می‌کنم، بعد این پسر می‌گوید من هم می‌خواهم مسأله را حل کنم. وقتی پای تخته می‌آید، آن را از یک راه دیگر حل می‌کند. من از شما می‌خواهم از او بخواهید این کار را نکند، چون من سر کلاس خراب می‌شوم.

جایزه حقوق‌ بشری برای وکیل تروریست‌ها

ستوده در سال ۸۹ قبل از گذراندن دوران محکومیت خویش در برنامه‌های کاری خود هیچ‌گاه از اهداف بین‌المللی حرفی به میان نیاورده است. ستوده تا قبل از زندان در زمینه حقوق بشر هیچ فعالیت عمده علمی و غیر علمی نیز نداشته است.

بهنود: اصولگرایان نیاز به تقلب نداشتند

مسعود بهنود اعتراف کرد که اصولگرایان برای پیروزی در انتخابات نیاز به تقلب نداشتند.

پشت صحنه جبهه اصلاحات لو رفت

به عقیده ما، اصلاح طلبی، اصل و بنای حرکت و مبارزه برای بهبود اوضاع جامعه است، اما وقتی این راه به بن بست برسد، نه اینکه رهبران اصلاح طلب بخواهند به سراغ انقلاب یا براندازی بروند…

«جرس» را چه کسانی اداره می‌کنند؟

دبیر سرویس جانباختگان فتنه ۸۸ و زندانیان امنیتی نیز مژگان مدرس علوم می‌باشد. در وایل راه‌اندازی سایت جرس مسیح علی‌نژاد دبیری این بخش را بر عهده داشت، وی با نوشتن هر گزارش یا یک مصاحبه در سایت ۱۰۰ دلار از گردانندگان دریافت می‌کرد و در انگلیس و آمریکا روزگار می‌گذراند.

«من خیانت میکنم»را چه کسی نوشت؟

این بار یکی از عناصر ضدانقلاب با نوشتن مقاله‌ای موهن در فضای مجازی به ترویج خیانت و هرزگی پرداخته است.

دستشان به «جیگر» نمی‌رسد جنجال می‌کنند!

خبر دروغین حذف شخصیت «الاغ» مجموعه کلاه قرمزی، سبب آشفتگی و نگرانی شدید شبه رسانه‌های ضد انقلاب شد!

خبر بد برای ضدانقلاب از میرحسین موسوی

در پی عنوان شدن شایعاتی از سوی یکی از عوامل نزدیک به گروهک تروریستی منافقین در رسانه‌های ضد انقلاب مبنی بر وخامت حال میر حسین موسوی آخرین خبر‌ از مساعد بودن حال نامبرده حکایت دارد…

مثلث ترور، تحریم و اپوزیسیون؛ همکاری کاخ سفید و موساد

از‌‌ همان زمان که ترور‌ها انجام شد، مسؤولان اطلاعاتی و کار‌شناسان کشورمان بار‌ها اشاره کردند این ترور‌ها با همکاری و هماهنگی نیروهای اطلاعاتی غربی انجام گرفته اما هربار سران ایالات متحده بعد از انجام شدن یک ترور جلوی دوربین ظاهر شده و با گرفتن ژست بشردوستانه ادعا می‌کردند هیچ اطلاعی از این ترور‌ها ندارند.

مصلحی: اجازه تکرار فتنه 88 را نخواهیم داد

وزیر اطلاعات در هشدار به ضد انقلاب داخل و خارج گفت: به فتنه، ضد انقلاب و طراحی‌های داخل و خارج آن‌ها اجازه نمی‌دهیم فتنه ۸۸ تکرار شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.