فراخوان های اعتصاب کامیون داران بیشتر از سوی ضدانقلاب و دشمنان کشور هستند/ کمبود لاستیک و قطعات یدکی مهمترین مشکل کامیون داران

عضو هیات مدیره کانون انجمن های صنفی رانندگان ترابری – جاده ای کشور گفت: فراخوان های اعتصاب کامیون داران بیشتر از سوی ضدانقلاب و دشمنان کشور هستند.

ابزارهای آمریکا برای ۴۰سال دشمنی

بریده شدن دست دشمن از منافع ایران به عنوان کشوری که از جهت ژئوپلیتیک و ژئواستراتژیک در موقعیت مثال زدنی قرار گرفته و حدود ۱۴ درصد از منابع طبیعی دنیا را در اختیار دارد، خود عاملی برای اتخاذ تاکتیک های متعدد برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی و تلاش برای اخذ امتیاز و بهره مندی ازین مواهب است

توهین به اصل وجود شهدا به بهانه مصادره

اختلاف اصلی این طیف نه با حاضران در تشییع شهدا و شعارهای آنها علیه آمریکا، بلکه بر سر اصل شهدا و مقدسات است. چنانچه در این تصویر موهن منتشر شده از شهدای غواص، دستهای بسته شده آنها بر روی عورت هایشان قرار گرفته و با بدن های عریان در حال معراج به سوی خدا هستند!

دفاع بی‌بی‌سی فارسی از قاتل شهیدخلیلی

بی‌بی‌سی فارسی در یادداشتی گزارش‌گونه به قلم مسیح علی‌نژاد، اقدام به دفاع از ضارب و قاتل شهید خلیلی کرد.

نمایشنامه‌توقیفی‌ در‌باغ‌موزه‌ قصر

نمایشنامه «از تاریکی» نوشته محمد یعقوبی، 18 مرداد ماه نمایشنامه‌خوانی می‌شود.

جدال با ضدانقلاب در پایگاه کله قندی

گروه ما از جناح راست و گروه بیست و پنج نفری دیگر از جناح چپ صعود می‌کرد. بیشتر افراد مقر دشمن را عراقی‌ها تشکیل می‌دادند و عناصر ضدانقلاب به عنوان راهنما و بلد در آنجا انجام وظیفه می‌کردند.

تبريك سالگرد تاسيس «روزآنلاین» به وهابيون!

روزآنلاینکه در فرانسه تاسیس شده و از کابینه هلند ارتزاق می‌کند و از اسرائیلی‌ها خط می‌گیرد و با وهابیون حشر و نشر دارد یک سایت خبری مستقل و متشکل از گروهی خبرنگار و سیاسیون با خط فکری برانداز و همسو با سردمدارن رژیم صهیونیستی است که برخی نمایندگان مجلس و مسئولین دوست دارند با آن مصاحبه کنند!

طرح جدید ضدانقلاب برای بازگشت به کشور

شنیده ها، حکایت از تحرک جدید و البته مضحک فتنه‌گران خارج نشین دارد که در اصطلاح خودشان «طرح دیجیتال» نام گرفته است.

روایت انحرافی از انقلاب اسلامی در ابوظبی

جشنواره ابوظبی امسال تلاش کرده با حضور دو فیلم درباره انقلاب اسلامی سیاست ارائه روایت انحرافی از انقلاب را دنبال کند و الگویی از نگرانی از آینده را در میان انقلابیون منطقه و جریان بیداری اسلامی ایجاد کنند.

از ردپای مجاهدین تا غفلت‌های لاله‌ای ما در «آرگو»

با وجود ساخت فیلم‌های هدفمندی همچون آرگو در هالیوود، بسیاری از مدیران و مسئولان فرهنگی ما نه تنها در غفلت به سر می‌برند بلکه خواسته یا ناخواسته با پول بیت‌المال، ‌فیلم‌هایی را می‌سازند که بازی در زمین غربی‌ها است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.