ضرب‌وشتم جوان ناهی‌ منکر این‌بار در اهواز

به گفته خالد حمودی عبیدی فردی که به وی تذکر داده شده بود دوباره به سراغش می آید و با چاقوی بزرگی که در دست داشت ضربه محکمی به سینه این آمر به معروف و ناهی از منکر وارد می کند و از محل متواری می‌شود.

ضرب و شتم پسرعموی علامه طباطبایی

مدیر حوزه فیلسوف‌الدوله گفت: قبلا هم اراذل و اوباش با چاقو به طلبه‌های ما حمله کرده‌اند.نهادهای مسئول ما را به هم پاس می‌دهند.حوزه ما می‌تواند یک قطب فرهنگی در تهران باشد.

پنج علت اصلی جدایی زوج‌ها

بر اساس تحقیق ملی انجام شده 5 علل اصلی درخواست طلاق از بین 36 علت بر طبق پرونده‏ های مختومه ، اعتیاد به مواد مخدر، دخالت اطرافیان، ضرب و شتم، تنفر و بی‏ علاقگی و سوء ظن به همسر گزارش شده اند.

مرگ پدر یک خانواده بر اثر ضرب و شتم پلیس

آنها روی پدرم پریده و به زدن وی پرداختند گویی با یک قاتل و یا یک قاچاقچی مواد مخدر درگیر شده بودند. پدرم قصد جنگ با پلیس را نداشت، آنها آنقدر به سر او زدند دیگر نفس نکشید. وقتی آنها پدرم را بردند خون صورتش را پوشانده بود به گونه ای که نمی توانستید بشناسیدش.

ادعای حمله افراد ناشناس به مشایی

دوستان بهاری! این لباس‌شخصی‌های شیطانی منحرف بی‌بصیرت امشب حمله کردند به مهندس مشایی.

جانباز فتنه 88 به خیل شهدا پیوست

وی به عنوان امدادگر هلال احمر، وارد صحنه درگیری‌ها شده بود تا به مجروحان حوادث، به‌صورت میدانی کمک کند. شهید ستاری در همین در زمینه فعالیت‌های مرتبط از جمله ورزش‌های اسکی و شنا و امور امداد و نجات به‌ویژه چتربازی و غواصی، مهارت خاص داشت.

ضرب و شتم حجاج شیعه در مکه

حجاج وهابی در «منا» با «کافر٬ کافر» خواندن شیعیان٬ به سوی سه شیعه آمریکایی یورش بردند و آن سه را به چادر دیگری منتقل کردند و با مشت و لگد مورد ضرب و شتم فجیع قرار دادند.

ضرب و جرح جوان بسیجی توسط اراذل و اوباش

جوان ۲۳ ساله بسیجی که برای جلوگیری از زورگیری با اراذل و اوباش درگیر شده بود، توسط این افراد مورد اصابت چندین ضربه چاقو و ساطور قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

ضرب و شتم وکیل و روزنامه‌نگار کیهان

وکیل و روزنامه نگار روزنامه کیهان توسط اراذل و اوباش به ضرب چاقو مجروح و راهی بیمارستان شد.

ضرب‌وشتم دانشجوی ناهی از منکر در دانشگاه

روز گذشته یکی از دانشجویان ناهی از منکر دانشگاه امیرکبیر در پی تذکر لسانی مورد ضرب و شتم تعدادی دانشجو قرار گرفت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.