پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

اخلاق شاهی چهل سال قبل جواب گرفت

سخنان اخیر آقای روحانی در وزارت ارتباطات، در باره فضای مجازی با اعتراض شدید مراجعه هم مواجه شده. آقای ضرغامی از علت این مواضع اختلاف برانگیز روحانی پرسیده که رییس شورا به جای تبیین مواضع اختلاف برانگیزش، با ادبیات نامناسبی با سئوال کننده صحبت کرده و پاسخ شنیده… در حالی که مطابق روایات، شرح صدر […]

توییت/ برادران تبر بر دوش بت بزرگ است…

واکنش توئیتری دبیر و عضو شورای مرکزی اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی در ارتباط با نامه اخیر این جنبش به احمدی‌نژاد و ضرغامی و حواشی آن

درخواست جنبش عدالتخواه از بنیاد مستضعفان جهت شفاف سازی پیرامون دفاتر احمدی نژاد و ضرغامی

آقایان احمدی نژاد و ضرغامی بر اساس کدام منطق از امتیاز سکونت در منطقه ولنجک و پاستور بهره می‌برند؟
امید است جهت شفافیت موضوع، توضیح مستدل و مستندی را پیرامون این واگذاری ارائه فرمائید.
در غیر اینصورت، هرچه سریعتر نسبت به تخلیه و بازگشت این املاک به بیت المال اقدام شود”

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف تماس وحید حقانیان با لاریجانی برای رای به عاملی را تایید کرد

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شریف خبر داد: پس از توییت آقای ضرغامی جهت روشن تر شدن مسئله از طرف بسیج دانشجویی شریف با دوتن از اعضای شورای انقلاب فرهنگی صحبت کردیم. قضیه اینگونه بوده که درجلسه آقای لاریجانی از تماس آقای حقانیان با ایشان برای رای مثبت به آقای عاملی خبر داده اند.

روایت ضرغامی از لابی وحید حقانیان برای ریاست سعیدرضا عاملی

در حالی که رهبر معظم انقلاب مسئولیت بررسی صلاحیت نامزد دبیری شورای عالی انقلاب فرهنگی را مشخصا بر عهده نظر کارشناسی اعضای این شورا گذارده بودند، متاسفانه، در جلسه دیشب مکرراً به صورت علنی و غیرعلنی از تماس‌های آقای وحید حقانیان به منظور رأی مثبت به این نامزد محترم سخن به میان آمد

اقدام غیرقانونی ضرغامی در تبلیغات

در حالی که “شورا‌ی‌ عالی فضای مجازی” به عنوان مهم‌ترین نهاد سیاستگذار در فضای مجازی تاکنون مخالفت خود را با افزایش سرعت اینترنت و خدمات نسل سوم به دلیل تخلفات صورت گرفته اعلام کرده اما عزت‌الله ضرغامی به‌ عنوان رئیس رسانه ملی و یکی از اعضای شورای‌ عالی فضای مجازی در اقدامی قابل تامل مبادرت به بخش پرحجم تبلیغات اینترنت نسل سوم کرده است.

آیا رئیس صدا و سیما کارشناس دینی است؟

یكي از معاونان رسانه ملي مدعي شد تمام مراجع تقليد به او گفته‌اند عملكرد صداي جمهوري اسلامي در سال 92 بي‌عيب بوده است.

ضرغامی: صدا و سیما هرگز از کسی شکایت نمی‌کند

در رسانه ملی اصل بر نشان دادن زیبایی‌ها و خوبی هاست و طرح هرگونه انتقاد، آسیب‌شناسی و بررسی مشکلات جامعه باید به دور از تخریب؛ سیاه نمایی و ایجاد التهاب در جامعه و آرامش بخش آحاد مردم و امیدواری نسبت به آینده باشد.

حمله پور‌محمدی به ضرغامی: دو سال است تلویزیون را ول کرده اید

آقای ضرغامی! شما نباید اجازه می دادی در تلویزیون فردی که اگر مدیر بوده دو نفر ازش راضی نبودند بر ما مسلط شود. فردی که قبلا رئیس حراست یک فروشگاه در شاه عبدالعظیم بوده نباید به پورمحمدی به پور حسین به دکتر کرمی به دکتر رستم وندی و… دستور بدهد.

«وضعیت سفید»؛ اتفاقی که شاید تکرار نشود

شاید مهم‌ترین نکته در مورد «وضعیت سفید» سیر روایت داستان باشد. به یاد بیاورید سریال‌هایی مثل «جراحت»، «درمسیر زاینده‌رود»، «زیرهشت»، «سقوط یک فرشته»، «سه دنگ، سه دنگ»، «زیرتیغ»، «آشپزباشی»، «فاصله‌ها» و… را. در آن سریال‌ها متاسفانه همواره شاهد سیر فروپاشی و اضمحلال خانواده (جامعه) و سقوط آدم‌ها بودیم، که نه‌تن‌ها بار روانی و اجتماعی مثبتی نداشت، بلکه موجب ایجاد حس سرخورده‌گی و یاس و ناامیدی در جامعه می‌شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.