بخش‌های خواندنی کتاب «پنجره‌های تشنه»

ن هم گزارش دادم و از پول دادن‌های مردم گفتم. از پیرزنی که گونی می‌دوخت و ۴۶ هزار و ۴۰۰ تومان پول یک سال کارش را آورده بود و با گریه پرسیده بود که این اصلا به درد می‌خورد یا نه؟ گفتم او همه زندگیش را آورده و شرطی نداشته، ولی کسانی که پول زیادی می‌آورند که شاید حتی یک دهم اموالشان هم نباشد، شرط هم می‌گذارند. من به گزارش دادن ادامه دادم و ماجراهای مردم را تعریف کردم و کم کم گزارشم مثل روضه شد. آیت الله وحید به شدت به گریه افتاد؛ جوری که محسن، پسرش، فکر کرد برای ایشان مشکلی پیش آمده.

کتاب «پنجره‌های تشنه» رونمایی می‌شود

مهدی قزلی، روایتگر سفرهای مقام معظم رهبری این بار سفر ضریح سیدالشهدا از قم به کربلا را در قالب کتاب «پنجره‌های تشنه» روایت می‌کند.

ضریح قدیمی امام حسین(ع) الان کجاست؟

ضریح قدیمی حرم امام حسین(ع) به صورت بسته بندی شده و کد بندی شده در انبار عراق نگهداری می‌شود.

هر جا ضریح رفت شهر و روستا تعطیل شد

کاش می‌شد شور و شعور مردم را به آنها که با کوته فکری و نادانی حرکت جابه‌جایی ضریح امام حسین(ع) را مورد پرسش قرار داده‌اند، نشان داد تا مبارکی این اتفاق را بدانند و بفهمند.

تودهنی ضريح امام حسين (ع) بهBBC

بهانه نگارش این تحلیل، نه فقط مشارکت بخش‌های مهمی از جامعه ایران در آیین‌های عزاداری دهه نخست محرم و عاشورا که همچنین حضور معنادار و تأمل برانگیز درصد قابل توجهی از شهروندان ایران در شهرهای مختلف و در مراسم استقبال از «ضریح امام حسین» در مسیر انتقال آن به کربلاست.

می‌گفتند چرا با ماشین فکستنی تو ضریح را بیارن؟

موها و محاسن جو گندمی‌اش بلند شده، مشخص است که مدت‌ها در سفر بوده، سفری که از شهر مقدس قم آغاز شده و ادامه دارد تا خانه دوست، کربلا……

ضریح سیدالشهدا(ع) به میدان امام حسین نمی‌آید

معاون اجتماعی شهرداری تهران از منتفی شدن انتقال ضریح حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) به میدان امام حسین خبر داد.

ضریح مطهر امام حسین راهی تهران می‌شود

پارچه باف با بیان این که حضور کاروان سفینه النجاه در مصلی تهران منتفی شده است افزود: کاروان ضریح مطهر جهت زیارت و وداع عاشقان حسینی، 48 ساعت در میدان امام حسین(ع) توقف خواهد داشت و هیات های مذهبی تهران در این دو روز به برگزاری مراسم های مذهبی در جوار ضریح مطهر می پردازند.

ضریح امام حسین(ع) مهمان تهرانی‌ها می‌شود

رئیس ستاد بازسازی عتبات گفت: بخش زیارتی ضریح جدید امام حسین (ع) بعد از ظهر عاشورا به تهران می‌آید و ۴۸ ساعت در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) مه‌مان مردم تهران خواهد بود.

ضریح جدید مطهر امام حسین(ع) رونمایی شد

با حضور بسیاری از شخصیت‌های برجسته کشوری و مسئولان تولیت حرم امام حسین(ع)، کاظمین، سامرا و نجف اشرف و مهمانانی که از کشورهای بحرین، عربستان، لبنان، کویت و پاکستان از ضریح مطهر اباعبدالله الحسین (ع) در قم رونمایی شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.