جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

مروری بر افطاری‌های سیاسی رمضان 94

رنگین و یا ساده بودن سفره‌های افطاری ، تعداد، نوع گرایش سیاسی میهمان‌ها و حضور چهره‌های مسوولیت‌دار، مدیریتی و حتی کنار هم نشستن شخصیت‌های سیاسی بر سر یک میز برای تحلیلگران سیاسی از المان‌های پیش‌بینی ائتلاف و چشم‌انداز سیاسیون برای انتخابات آتی مجلس است.

پاسخ تند «اردوغان» به «عبدالله گل»

رئیس جمهور ترکیه در ضیافت افطار شب گذشته در واکنش به درخواست تغییر سیاست خارجه این کشور که از سوی رئیس‌جمهور سابق طرح شده بود، او را خائن و ترسو خواند.

تریبون نماز جمعه جناحی نیست

رئیس شورای همگرایی اصولگرایان با بیان اینکه حرکت ما در جهت همگرایی است و کار حزبی نمی کنیم گفت: بنا نداریم در انتخابات آتی به عنوان جریان همگرایی لیست انتخاباتی بدهیم.

نامحرمان دیدار اهالی فرهنگ با رئیس جمهور

حذف اهالی رسانه از فهرست مدعوین دیدار رئیس جمهور با اهالی فرهنگ چیزی جز شانه خالی کردن دولت از تعهدات و شعارهای خود در زمینه پاسخگویی و نیز پیگیری مطالبات اهالی فرهنگی توسط رسانه‌ها نیست.

افطار رئیس جمهور با اهالی شعر و ادبیات

جمعی از اهالی شعر وادبیات در هفته پایانی ماه مبارک رمضان مهمان ضیافت افطار حجت الاسلام حسن روحانی خواهند شد.

برگزاری کنسرت در دانشگاه‌ها اهانت است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با انتقاد از ورود کنسرت‌های موسیقی و ترویج آن درفضای دانشگاه‌ها گفت: ترویج و برگزاری کنسرت‌های موسیقی در فضای دانشگاه را مخالف سیاست‌های فرهنگی نظام و به دور از شأن دانشگاه می‌دانیم.

چرایی مخالفت امام با تفکرات مجمع عقلا

برخی از رسانه‌ها با توجه به سخنان حسن روحانی که بیان کرد تجربه تاسیس «مجمع عقلا» را دارد، بر احیای این موضوع آنهم به دعوت از رئیس جمهور تاکید کرده‌اند. اما آنانی که با نام این مجمع آشنا هستند به خوبی می‌دانند که این مجمع ماجرای ناپسندی در دل خود پنهان دارد که حتی امام راحل نیز به طور مستقیم دستور به تعطیلی آن دادند.

دولت محل تاخت و تاز اصلاح‌طلبان نیست

وزیر کشور با بیان اینکه دعوت از احزاب در این جلسه گزینشی نبوده تاکید کرد: دولت محل تاخت و تاز اصلاح‌طلبان نیست.

حواشی ضیافت افطار وزیر کشور با دبیران احزاب

در مراسم ضیافت افطاری وزیر کشور با دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی که شب گذشته (شنبه) در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد مسائلی مختلفی همچون مطرح شد.

ضیافت افطاری اتحادیه مراکز شیعه آلمان

مرکز «التراث» شهر برلین شاهد برگزاری مراسم ضیافت افطاری با حضور روحانیون، فعالان مراکز و مساجد شیعی، نمایندگان رسانه‌ها، شخصیت‌های سیاسی، اندیشمندان و مسلمانان از ملیت‌های مختلف بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.