جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تشديد سياست‌ افزايش جمعيت در مجلس

بر اساس اين طرح از اين به بعد تمامي اقدامات مربوط به سقط جنين مشمول مجازات و كليه خدمات رايگان كاهش جمعيت حذف خواهد شد و موارد ضروري سقط جنين و پيشگيري از بارداري بايد از سوي نهادهاي مربوطه وزارت بهداشت و دادگستري اعلام شود.

طرح نمایندگان در مقابله با مصوبه پارلمان اروپا

امروز کسانی دم از حقوق بشر می‌زنند که فراموش کرده‌اند خودشان در اختلافات داخلی در اروپا دایره جنگ را به چند قاره کشاندند که ده‌ها میلیون نفر را در حمام خونی که به راه انداختند به کام مرگ کشاندند. اینها کسانی هستند که فراموش کرده‌اند امروز حامی قاچاقچیان مواد مخدر شده‌اند و عجبا که فکر می‌کنند افکار بیدار دنیا این جنایت بزرگ آنان را فراموش کرده‌اند. اینان کسانی هستند که امروز ضمن حمایت از قاچاقچیان مواد مخدر از تروریست‌های تکفیری در سوریه حمایت‌های تجهیزاتی و پشتیبانی‌های سیاسی به عمل می‌آورند.

تعویق طرح «رسیدگی به دارایی مسئولان» با نظر هاشمی رفسنجانی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، اولین دستورکارهای مجمع در سال آینده را طرح رسیدگی به دارایی مسئولان عنوان کرد و گفت: امیدواریم این طرح سال آینده به نتیجه برسد.

افتتاح سه طرح کلان دارویی در کشور

در این مراسم که در پارک فناوری پردیس برگزار شد، علاوه بر رییس‌جمهور، نسرین سلطان‌خواه معاون علمی رییس‌جمهور، طریقت‌منفرد وزیر بهداشت و تمدن استاندار تهران نیز حضور داشتند.

فراخوان طرح و ایده درباره سالگرد ۱۲ تیر

در آستانه ۱۲ تیرماه، بیست و پنجمین سالگرد حمله ناو آمریکایی وینسنس به هواپیمای مسافری ایران، دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اعلام فراخوان طرح و ایده کرد.

طرح‌های کلان جایگزین صادرات نفت می‌شوند

معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم اجرای طرح‌های کلان ملی را یکی از مصادیق تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: طرح‌های کلان ملی می‌تواند جایگزین صادرات نفت ‌شوند.

طرح: اوباما،اولاند و مرکل در حال ارسال خبر برای PressTV

در راستای اقدام احمقانه اروپایی ها از جهت برداشتن کانال های ایرانی از روی ماهواره هاتبرد برای رو کم کنی سران اروپایی و آمریکا به همه آن ها نشان خبرنگار افتخاری شبکه PressTv اهدا می گردد. با آرزوی توفیق بیشتر در زمینه سانسور و نقض حقوق بشر برای همه این خونریزها.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.