تکلیف پذیرفته‌شدگان استخدام روشن نیست

مدت دو سال و اندی است که عده‌ای از همین جوانان مملکت اسلامی درگیر بحثی به نام استخدامی‌های استانداری هستند و جمع کثیری از آنها مراحل گزینش و استخدام را طی نموده‌اند و حتی بسیاری از آنها نیز به امید استخدام و گذران زندگی ازدواج نموده و حتی فرزند دارند در حالی که هنوز به آرزوی استخدام نرسیده‌اند.

تعیین تکلیف استخدام‌های مهرآفرین به زودی

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با اشاره به محدودیت قانون برای جابه جایی کارمندان دولت گفت: استخدام‌های انجام شده مهرآفرین به زودی تعیین تکلیف می‌شود.

تاجی: مهرآفرین پابرجاست

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌ انسانی رییس جمهور با بیان این‌که تنها بخش‌هایی از مهرآفرین که دارای ایرادات قانونی بود منحل شده است، از تنظیم بخشنامه‌ای برای تعیین تکلیف استخدام در دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

طرح مهرآفرین لغو شد

با تصویب دولت، تصویب‌نامه موضوع طرح مهرآفرین و کلیه پیوست‌ها، اصلاحات و الحاقات بعدی آن لغو می‌شود.

آزاد: طرح مهرآفرين مغاير عدالت استخدامی است

جانشين معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور گفت: استخدام‌هاي بي‌ضابطه کاملاً مغاير و متضاد با عدالت استخدامي است و با بند «م» سياست‌هاي کلي نظام، مصوب مقام معظم رهبري مغايرت آشکار دارد.

«مهرآفرین» دوباره برگشت

معاون اول رئیس‌جمهور در بخشنامه ای با اشاره به لغو چند مصوبه هیئت دولت دهم، توقف موقت اجرای مصوبات دولت پیشین را رفع و اجازه اجرای آنها را خطاب به وزارتخانه‌ها، سازمانها و ارگانها صادر کرد.

توضیحات امین‌زاده از طرح «مهرآفرین»

معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به اولین بخشنامه دولت یازدهم گفت: دولت درحال بررسی طرح «مهرآفرین» است.

توضیح لاریجانی درباره لغو بخشنامه جهانگیری

باید هیئت عمومی دیوان عدالت اداری نظر دهد تا یک مصوبه لغو شود بنابراین نظر رئیس دیوان عدالت اداری در این باره نظر شخصی بوده است.

طرح مهرآفرین به دستور جهانگیری متوقف شد

معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

مصوبه «مهرآفرین» باز هم رد شد

رییس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌های جداگانه خطاب به محمود احمدی‌نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران چند مصوبه هیئت دولت را غیرقانونی عنوان کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.