طرح نظارت بر نمایندگان مجلس به مجمع تشخیص می‌رود

نایب رئیس کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح نظارت بر امور نمایندگان گفت: به دلیل اصرار اعضای کمیسیون بر ۲ نظر خود و عدم اصلاح آن، این مصوبه مجلس برای تصمیم گیری نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام فرستاده خواهد شد.

کاریکاتور: به نمایندگان هدیه «غیرمتعارف» ندهید!

مصوبه نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان دریافت هرگونه هدیه نقدی یا غیرنقدی «غیرمتعارف» تحت هر عنوان توسط نمایندگان ممنوع شده است این درحالیست که دریافت یا اهدای هدایای «متعارف» در چارچوب ضوابط اعلام شده از سوی هیئت رئیسه مجلس بلامانع اعلام شده است!

متن کامل مصوبه نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پنج روز بررسی طرح نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان، بالاخره بررسی این طرح ۱۲ ماده‌ای را به اتمام رساندند و به انتظار ۱۵ ماهه ملت پایان دادند.

مجلس مجازات نمایندگان متخلف را تعیین کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده 4 طرح نظارت مجلس بر نمایندگان مجازات تخلفات وکلای ملت را بر اساس شرایط و موقعیت ارتکاب معین کردند که لغو اعتبارنامه و محروميت از حضور در مجلس جدي‌ترين مجازات نمايندگان متخلف محسوب می‌شود.

‌تعلل هئیت رئیسه؛ طرح نظارت بر نمايندگان امروز هم بررسی نشد!

بر اساس اعلام قبلی هیئت رئیسه مجلس قرار بود طرح نظارت بر نمایندگان با اولویت در صحن امروز مجلس بررسی شود، اما این امر بازهم محقق نشد.

عملکرد هئیت رئیسه در مورد طرح نظارت بر نمایندگان زیر سوال است

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح نظارت مجلس بر نمایندگان به تشریح علل تاخیر مجلس در تصویب این طرح پرداخت و گفت: هیأت رییسه در خصوص این طرح با تسامح و تعلل برخورد کرد و به عبارتی عملکرد هیأت رئیسه با تاخیر چندین ماهه در این طرح زیر سوال رفته است

در روز قيامت حتی از رأی سفيد نماينده مجلس نيز سؤال می‌شود

واقعاً مسؤوليتِ سنگينی است. خدای متعال در روز قيامت، از يكايک دقايق و اقدامات شما در اين كار سؤال خواهد كرد. از همه‌س آن تأييدها يا ردهايی كه می‌كنيد، سؤال خواهد كرد. اگر تأييد نكنيد و بگوييد پس حالا كه اين قدر سخت است، كارت سفيد می‌دهيم يا در اين مجلس بی‌طرف می‌شويم؛ از اين هم سؤال خواهد كرد كه چرا رأی نداديد؟

طرح نظارت بر نمايندگان بالاخره تقديم هيئت رئيسه مجلس شد

كميسيون ويژه بررسي طرح نظارت مجلس بر نمايندگان طرح “نظارت مجلس بر نمايندگان ” را تقديم هئيت رئيسه مجلس كرد.

طرح نظارت بر نمايندگان؛ آزمون ولايتمداری مجلس هشتم

طرح نظارت بر نمايندگان علي رغم گذشت بيش از 15 ماه “كار كارشناسي ” خانه‌ملتي‌ها هنوز تصويب نشده است؛ طرحي كه از ديدگاه مردم آزمون ولايتمداري مجلس هشتم است.

۳ دستور مهم رهبری در محاق جهاد حاشیه‌ها

باید اذعان کرد که در مقطع کنونی، در اجرای ۳ دستور بارز و استراتژیک مقام معظم رهبری تعلل به خرج داده می شود. سه دستور مهم و عمده “اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی”، “جهاد اقتصادی” و “طرح نظارت بر نمایندگان”.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.