بصیرت؛ تحلیل و اقدام درست و به موقع

اینکه فرد، گروه و جریانی بدون اینکه از موضع رهبری اطلاعی داشته باشد پیش از ورود رهبری به یک مسئله، براساسِ نظام و شاکله‌ی فکری – معرفتی انقلاب و ولی فقیه نسبت به آن موضوع و مسئله تحلیل و اقدام درستی داشته باشد نامش «بصیرت» است.

فحش خوردن عیبی ندارد. از همه ی شما بیشتر، من در همین سنین فحش خورده ام / بیخود یکسان سازی می کنند! من بارها گفته ام نکنند / حالا هر کس از فردا خلاف لوح حرف زد، بهش نگویید ضد ولایت فقیه!

البته بعضیها قدر نمی شناسند. مثل همین کار صداقت امریکایی که خیلی خوب و درست هم بود، اما که یک عده دوستان خودی کج سلیقه قدرش را نشناختند و نگذاشتند بماند. هرچند هنوز هم وقت این حرف نگذشته. الآن دیگر همه حتی آن دوستان هم به صداقت آمریکایی پی برده اند

دستور توقف تخریب مزار شهدا صادر شد

تخریب گلزار شهدا از دو سال قبل شروع شده که من دستور دادم تخریب متوقف شود و تا گلزارهایی که نیمه کار مانده تکمیل نشده، ساماندهی را متوقف کنند.

اعتراض 3 تشکل دانشجویی به تخریب قبور شهدا

واژه مرمت در ادبیات حقوقی و ادبیات حفظ میراث فرهنگی تعریف مشخصی دارد و معنای تخریب و یکسان‌سازی هیچ اشتراک معنایی با مرمت ندارد؛ بدیهی است آنچه تا الآن در این طرح در جریان بوده، تخریب و یکسان‌سازی نام دارد.

فاز دوم بازسازی قبور شهدا آغاز خواهد شد.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به اینکه از ابتدا سال آینده زیارت از قبور شهدا 24 ساعته خواهد شد، گف: به زودی فاز دوم بازسازی در بهشت زهرا و در بخش قبور شهدا آغاز خواهد شد.

گلزار شهدای استان البرز ساماندهی می شود

معاون عمرانی استاندار البرز از اجرای طرح‌هایی به منظور ساماندهی گلزار شهدای استان البرز خبر داد.

قطعه ساماندهی شده شهدا، بی‌روح است

قسمت ساماندهی شده‌ی گلزار شهدا، در وضعیت بی روحی به سر می‌برد و ما نظر خود را به شهردار محترم و بانیان این طرح اعلام کرده‌ایم.

یکسان‌سازی گلزار شهدا در ترازوی قانون

متاسفانه دستگاه­های مربوطه در عمل خلاف نص صریح قوانین به جای حفظ و مرمت به تخریب و یکسان سازی گلزارهای شهدا پرداختند و به این ترتیب مجرمند و باید محاکمه شوند و از جهت دیگر هم خلاف قانون و هم خلاف شرع از خانواده شهدا هیچ اجازه ­ای نگرفتند. که این مطلب جرم آن‌ها را سنگین‌تر می‌کند.

یکسان‌سازی مزار شهدا به خوی رسید +عکس

به نقل از منابع محلی طرح تخریب و یکسان‌سازی مزار شهدای شهرستان خوی در دست بررسی و اقدام است.

آقایان! خودفریبی چرا؟ «همسان‌سازی» قبورشهدا معنی ندارد

شما را به جان شهدا این میراث را به مدرنیسم و ژیگول‌سازی نفروشید. ر‌هایش کنید تا به‌‌ همان شکل که هست برای ما و فرزندان ما بماند. گلزار شهدا احتیاج به مدرنیزاسیون ندارد و اصولا فرهنگ حاکم بر گلزار شهدا با فرهنگ مدرنیته معارضه دارد و شهدا و امامشان نیز با همین فرهنگ در افتاده بودند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.