اعلام تحلیل های شخصی به نام رهبری رویه ای بدعت آمیز است.

شنیده شده که همچنان عده ای با نقل قول از رهبری و دفتر رهبری جلسات را اداره میکنند. ما فکر میکردیم این فقط منش و رفتار رئیس مجلس است که با نقل قولهای ناصواب در مجلس رای میگیرد و جلو میرود ولی گویا این مدل در حال تکثیر است و در مجمع و موضوع لوایح […]

نخستین جشنواره‌ خاطره­‌نگاری طلاب

نخستین جشنواره‌ سراسری خاطره‌­نگاری اشراق (مستند داستانی) ویژه طلاب و روحانیون فراخوان داد.

دلایل انتخاب به عنوان امام جماعت برتر

دبیر شورای راهبردی حوزه‌های علمیه تهران گفت: حوزه‌ها کم و بیش افرادی را که فارغ‌التحصیل شده‌اند و با آنها در ارتباط هستند، ‌تحت پوشش قرار می‌دهند اما عمومیت ندارد. در صورتی که مدارس علمیه باید مسجدداری را به طلبه‌ها آموزش دهند.

وظیفه روحانیون در پاسخ به شبهات سنگین است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه طلبه شدن در حال حاضر سخت‌تر از گذشته است گفت: هم‌اکنون مردم طلاب و روحانیون را در مصدر امور دانسته و آنان را پاسخگو می‌دانند و نقش منتقد روحانیون به نقش پاسخگو تبدیل شده است.

احیا و نماز شب بهترین وسیله مهار نفس است

یکی از مراجع تقلید قم گفت: احیا و نماز شب بهترین وسیله مهار شهوت و غضب است و طلاب و جوانان باید اهتمام ویژه‌ا‌ی به آن داشته باشند.

فتنه‌ای که شبیه «فتنه 88» بود

امام جمعه موقت شهر تهران در تجمع 7 هزار نفری طلاب گفت: نحوه برخورد ائمه با فتنه‌گران 2 گونه بوده است، با سران فتنه افشاگرانه برخورد می‌کردند، اما با بدنه فریب‌خورده فتنه بسیار مهرآمیز رفتار می‌کردند.

حقوق بشر غربی پایه علمی ندارد

یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه حقوق مطرح در جهان کنونی هیچ صبغه علمی ندارد، گفت: حقوق بشر غربی به هیچ‌وجه پایه علمی ندارد.

طلاب باید به دنبال کمال‌طلبی بروند

یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه طلاب باید به دنبال کمال‌طلبی بروند گفت: طلبگی و علم باید در مسیر وقار و بردباری باشد و کسانی که در مسیر علم و روحانیت گام برمی‌دارند باید ادامه‌دهنده مسیر ائمه اطهار(ع) باشند.

روحانیون، مناطق محروم را دریابند

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: برخی از استان‌ها و شهرستان‌ها با کمبود روحانی روبرو هستند و این خلاء باید با هجرت روحانیون از قم به شهرستان‌ها برطرف شود.

مردم به عمل و اخلاق طلاب بسیار توجه دارند

مردم به عمل طلاب بیش از قلم و بیان او توجه دارند و عمل و اخلاق طلبه بسیار مورد توجه است و باید طلاب آن را رعایت کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.