طلاب از تبلیغ چهره به چهره غافل نشوند

آیت الله علما گفت: طلاب، روحانیان و مبلغان افزون بر سخنرانی باید در جمع دانش آموزان حضور پیدا کنند چرا که این حضور در بین آن ها اثراتش از سخنرانی و منبر بیشتر و تأثیر گذارتر خواهد بود.

تگزاس مسلمانان زیادی دارد

شیدا حسین طلبه هندی-آمریکایی می‌گوید: در آمریکا برای ما شیعه یا سنی‌ بودن مهم نیست، مهم این است که شخص مسلمان باشد. او ادامه می‌دهد: در ایران قدر آزادی را نمی‌دانند، در آمریکا برای نماز خواندن در دانشگاه یا فرودگاه، اول باید اجازه بگیریم.

معرفت خدا یکی از اصول اعتقادی است

یکی از مراجع تقلید گفت: معرفت‌الله یکی از اصول اعتقادی انسان‌هاست که بر اساس آن انسان باید از روی دلیل و برهان قبول کند.

زندگی شگفت‌انگیز یک طلبه نخبه با 8 فرزند!

حجت‌الاسلام رستگار‌مقدم از آن آدم‌های متفاوتی است که این روزها سخت نمونه‌شان پیدا می‌شود. یک طلبه درس‌خوانده که با معدل بالای ١٩ دکترا گرفته و در عین حال ابایی ندارد که تن به هر کار ی سخت و جانانه‌ای بدهد. گفتگوی ما را با او از لابه‌لای سروصداهای یک خانه پرسروصدا و شلوغ می‌خوانید.

مستند «10، 4.5، 3.5» از شبکه افق سیما

مستند «10، 4.5، 3.5» به داستان فداکاری طلبه‌ای جوان به نام کمیل نظافتی در اهدای کلیه و پرداخت هزینه‌های عمل پسری نوجوان می‌پردازد.

پول اسلحه ترور کسروی را چه‌کسی تأمین کرد؟

در یکی از جلسات دادگاه در 20 اسفند سال 1324 بود که بار دیگر فدائیان اسلام به کسروی حمله کرده، او را کشتند و بلافاصله پس از کشته شدن او، متهمان دستگیر شدند.

طلبه آمربه‌معروف با ضربات چاقو راهی بیمارستان شد

حجت الاسلام محسن میرزایی شامگاه پنجشنبه در خیابان مطهری خرم آباد، بعد از اقدام به امر به معروف لسانی، مورد اصابت ضربات چاقو از جانب ۴ نفر قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.

پاکت بدون پول آیت‌الله بروجردی

یکی از طلاب حوزه علمیه قم بیان کرد: وقتی تازه به قم آمده بودم، آیت‌‌الله بروجردی برای من شهریه فرستاد، من نپذیرفتم و گفتم زمینی در شمال دارم که درآمدش مرا کافی است، اما پس از مدتی اتفاقی رخ داد!

طلبه‌ای که می‌گفتند سلامت عقلی ندارد

کمیل نظافتی که بچه محل‌ها به او «۴۰ کیلویی» می‌گفتند، کاری کرد کارستان! ایثاری کرد که آدم‌های ۱۴۰ کیلویی هم جرأت انجامش را ندارند. او کلیه‌اش را با لبخند معصومانه یک کودک تاخت زد تا آن‌ها که از جوانمردی و مروت بویی نبرده‌اند، بگویند: حاج‌آقا سلامت عقلی ندارد!

مردم به عمل و اخلاق طلاب بسیار توجه دارند

مردم به عمل طلاب بیش از قلم و بیان او توجه دارند و عمل و اخلاق طلبه بسیار مورد توجه است و باید طلاب آن را رعایت کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.