اخاذی و آدم ربایی در پوشش مسافرکش

آدم ربایی، اخاذی، زورگیری و تهدید به جنایت، شیوه و شگرد اعضای گروه سارقان به عنف بود که در پوشش مسافرکشی دهها فقره زورگیری و اقدام به آدم ربایی کرده‌اند.

۶۶توصیه‌ برای‌مقابله با کلاهبرداری‌اینترنتی

نگاهی به شکایت‌های مردم در پلیس فتا حکایت از آن دارد که طی ماه‌های اخیر کلاه‌برداری‌های الکترونیک به‌روش‌های مختلف از جمله دستگاه‌های خودپرداز و همراه بانک افزایش یافته و بانک‌ها در تلاش برای اطلاع رسانی هستند.

سقف برداشت از خودپرداز 500هزارتومان شد

تعدادی از بانک‌های خصوصی و دولتی کشور طی اقدامی سقف برداشت نقدی از دستگاه‌های خودپرداز را از ۲۰۰ هزار به ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان افزایش داده‌اند.

راه های سرقت از عابر بانک ها

رییس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس سایبری کشور روش‌های سرقت از کارتهای بانکی را تشریح کرد.

کارمزدهایی‌که‌بانک‌هاازجیب‌تان بیرون‌می‌کشند

یک درآمد دیگر از جیب مردم در جیب بانک ها. با دستور بانک مرکزی، قرار است از 20 خرداد بانک‌ها کارمزد خدمت اعلام موجودی دستگاه‌های خودپرداز از کارت‌های خودشان را دریافت کنند.

۸ راه کلاهبرداری از طریق کارت بانک

برخی سوء استفاده گران از قبض های رسید شما به شماره کارت و اطلاعاتتان پی می برند. لطفا علاوه براینکه به فکر حفظ محیط زیست هستید همچنین برای امنیت بیشتر رسید بانکی تان را کنار خود پرداز رها نکنید.

توصيه‌‌های امنيتي در استفاده از عابربانک

بانک مرکزی طی اطلاعیه‌ای توصيه‌هاي امنيتي در استفاده از خدمات بانکداري الکترونيک را در 4 بخش ارائه و از شهروندان خواست تا با رعایت این نکات، از سوء استفاده‌های احتمالی در امان باشند.

۶۹ نکته امنیتی برای استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک

بانک مرکزی با هدف جلوگیری از سوء استفاده های افراد سودجو از ناآگاهی شهرواندن گرامی کشورمان حین استفاده از دستگاههای خودپرداز و خدمات بانک الکترونیک اطلاعیه ای منتشر کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.