جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

روزه نجات؛ بهانه‌ای برای شناساندن واقعیت‌های یمن به مردم

من به شما تبریک می‌گویم بابت داشتن این روحیه؛ رهبری درباره شهید حججی فرمودند که او حجت بود بر زمانه، بنده به تبعیت از همین صحبت عرض می کنم که شما حجت هایی هستید بر مسئولین و بزرگانی که گمان می‌کنند دوران این حرف‌ها گذشته است.

سردرگمی اصلاح طلبان

قدرت‌طلبی اصلاح‌طلبان و حمایت‌های مقطعی و موضعی آنها از نامزدهای انتخاباتی از یک سو و ناکارآمدی دولت تدبیر و امید در حل مشکلات اقتصادی که خود ناشی از گره زدن مسائل اقتصادی به برجام بود از سوی دیگر، گره کوری را برای اصلاح‌طلبان و اعتدالیون ایجاد کرده است. با نزدیکی به ایام انتخابات، شاهد اختلافات و دعواهای هرچه بیشتر بین دو جریان اصلاح‌طلب و اعتدال و همچنین اختلافات درونی بین خود جریان اصلاحات هستیم.

تصاویر تشییع پیکر هنرمند عارف در سال 60

“مصطفی چمران” هنرمندی عارف و مجاهد بود که زیبایی‌های آفرینش را دید و با قلم خود به تصویر در آورد و با همان قلم از خدا بود و دیگر هیچ نبود نوشت. او هنرمندی مبارز بود که در صدایش آرامش نهفته بود و دل‌ها را به یاد خدا می‌انداخت.

اصلاح‌طلبان تندرو عضو جامعه سياسی نيستند

در همین انتخابات گذشته شما دیدید کسی مثل آقای عارف صریحا گفت در انتخابات تقلب نشده است. آقای روحانی هم پشت تریبون مجلس بدون هیچ ابهامی گفت اردوکشی خیابانی را نفی می‌کند و این تلویحا یعنی تقلبی رخ نداده بود که اردوکشی لازم داشته باشد، حقی ضایع نشده بود که تظلم‌خواهی روا باشد.

مقایسه آماری اظهارات نامزدها در مسایل اقتصادی

در این گزارش مروری سریع بر آمار تعداد نظرات نامزدها در حوزه مسایل اقتصادی خواهیم داشت. این آمار شامل اظهار نظرات نامزدها از ابتدای پاییز ۹۱ تا روز چهارشنبه ۸ خرداد ۹۲ است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.