حقوق بشر به سبک اروپایی‌ها

اروپایی‌ها نسبت به حمایت از رژیم غاصب صهیونیستی و جنایت‌هایی که در اراضی اشغالی مرتکب می‌شود سکوت اختیار می‌کنند و در قبال حملات نظامی در نوار غزه که مصداق بارز نسل کشی است هیچ تحرک و واکنشی از خود نشان نمی‌دهند این منطق حقوق بشر اروپایی‌ها به مسائل پیرامونی است.

آیا حسین (ع)سستی در برابر یهود را می‌پذیرد

نگویید با کشته شدن حسین همه چیز تمام شد. حسین برای چه چیزی کشته شد؟ حسین ابداً به طور عموم از این موضع ما در منطقه و کشور راضی نیست. آیا حسین می‌پذیرد که موضع ما در برابر یهود خواری و سستی باشد؟

انتشار ویژه‌‌نامه «عاشورای حسینی»در آلبانی

به همت نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تیرانا، ویژه‌نامه‌ای از مجله دینی ـ فرهنگی «عشق اهل البیت (ع)» تحت عنوان عاشورای حسینی چاپ و منتشر شد.

سازش با یزید زمان اقتصاد را درست نمی‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با سازش کردن با یزید اقتصاد درست نمی‌شود، گفت: 13 آبان نبرد دشت کربلا را جهانی کرد و ما در 13 آبان مانند کربلا، دست به استکبار ندادیم و فریاد زدیم که انقلاب اسلامی زیر بار ذلت نمی‌رود.

آمریکا بزرگترین خطر برای امنیت جهانی است 

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای باتسلیت و تعزیت ایام شهادت اباعبدالله‌الحسین (ع) و یاران باوفایش، تلاقی یوم‌الله 13 آبان و عاشورای حسینی را حامل پیام مشترک این 2 رخداد تاریخ‌ساز اسلام و انقلاب اسلامی در استکبارستیزی و عدم سازش با ظالمان دانست.