آیت الله سیستانی: توهین به صحابه و همسران پیامبر محکوم و خلاف سیره معصومین است

آیت الله العظمی سید علی سیستانی در پاسخ به استفتای یکی از مقلدان خود درباره اقدام گروهی از افراد در دشنام دادن به عمر بن خطاب و عایشه همسر پیامبر، این اقدام را «به شدت» محکوم کرد و آن را مخالف اخلاق و سیره اهل بیت (علیهم السلام) برشمرد.

یاسر الحبیب شبکه ماهواره‌ای موهن جدیدی تاسیس کرد

یاسر الحبیب دارنده شبکه موهن «فدک» شبکه ماهواره‌ای موهن جدیدی را با عنوان «صوت عترت» تاسیس کرد.

آخوند انگلیسی بر طبل تفرقه شیعه و سنی می‌کوید

فتواي مقام معظم رهبري دهان دشمنان شيعه را بست، آرامش را به جامعه اسلامي برگرداند و تفرقه افكنان را از اينكه به تمامي اهدافشان برسند، ناكام گذاشت. اما تاسف آور است كه در همين قم خودمان هنوز شبكه تلويزيوني اين شيخ سفيه توسط برخي آقايان تبليغ مي‌شود و تاسف آورتر آنكه هنوز برخي افراد چنين مجالسي را به بهانه‌هاي مختلف ترتيب مي‌دهند. اين روزها دارد دوباره بازار اين مجالس گرم مي‌شود.

استفاده از قدرت در برابر فتنه‌گران در حکومت علوی

این یادداشت در صدد ترسیم چارچوبی ا‌ست که نشان دهد امیرالمومنین (ع) چه زمانی در برابر مخالفان سازمان یافته خویش، به قدرت نگاه سخت‌افزارانه داشته است. به عبارت دیگر شرایطی را بررسی خواهیم کرد که همه شیوه‌های هدایت و ارشاد امیرالمومنین‌(ع) از قبیل خطبه‌ها، نامه‌ها، قاصدان‌ و عملکردشان نسبت به فتنه‌گران بی اثر بوده و کینه و خصم دشمن، نه تنها گریبانگیر حکومت علوی شده بلکه ملت هم در آتش فتنه آنها گرفتار شده بودند.

به فتنه‌گر بهانه ندهید

در حالیکه امام علی (ع) به قوای نظامی احتیاج داشت و مدام قاصدان برای او از هینه و تدارکات اصحاب جمل خبر می آوردند، ‌حضرت پیوستن هر کسی را در لشگرش نمی‌پذیرفت.

تشکر جامعه مدرسین از شیخ الازهر به خاطر حمایت از فتوای رهبر انقلاب

آیت الله یزدی در این نامه آورده است:جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اطلاع از مواضع گرانقدر شما در مورد وحدت و استقبال صریح از فتوای مهم مرجع عالیقدر حضرت آیت الله خامنه ای مبنی برحرمت توهین به صحابه و همسران نبی مکرم اسلام نهایت تقدیر و تشکر خود را اعلام کرده و از خدای متعال توفیق روزافزون جنابعالی را خواستار است.

آتش تفرقه‌ای که با صدور یک فتوا خاموش شد

صدور این فتوای فقهی و سیاسی بار دیگر نقش برجسته و نفس مسیحایی ولی امر مسلمین را در جهان اسلام نشان داد تا همگان بار دیگر به تأثیرگذاری رهبر جمهوری اسلامی در قلوب مسلمانان جهان و هوشیاری و مدیریت بی‌نظیر ایشان در تمامی لحظات ایمان آورند.

استقبال شیخ الازهر مصر از فتوای مقام معظم رهبری

شیخ الازهر از امام علی خامنه ای به خاطر فتوای مبارکی که در زمان مناسبش صادر شده است و باعث می شود شکاف اختلافات پر شود و درهای فتنه بسته شود قدردانی کرده است.