شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

شکاف طبقاتی تهران چندبرابر می‌شود؟

در این بین گزینه ای که از ابتدا به عنوان یکی از گزینه های بالقوه شناخته شده و احتمال شهردار شدن آن هر روز تقویت می شود عباس آخوندی است.عباس آخوندی نشان داده است توانایی لابی کردن در جهت رسیدن به قدرت را به خوبی داراست، سه استیضاح ناموفق با به همراه داشتن کارنامه ای ناموفق نشان دهنده ی نفوذ و لابی گری عباس آخوندی است.

ابتدا محاکمه بعد پذیرش استعفا!

آخوندی؛ وزیر روحانی، وزیر مسکن هاشمی، باجناق ناطق نوری، مشاور میرحسین موسوی و از روسای ستادانتخاباتی وی در سال۸۸ استعفا کرد.

امروز عیار مجلس سنجیده خواهد شد!

امروز جلسه استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در مجلس شورای اسلامی برگزار می گردد.

تشریح نقش فرزند آخوندی در قراردادهای وزارت راه

نمانیده مردم تبریز در مجلس از تشریح و ارائه اسناد نقش فرزند آخوندی در قراردادهای وزارتخانه در جلسه استیضاح خبر داد و گفت: نتیجه استیضاح هر چیزی که باشد این ملت ایران هستند که داوری نهایی را انجام خواهند داد.

مخالفان و موافقان استیضاح وزیر راه چه گفتند؟

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان پس از بررسی طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و استماع صحبت‌های موافقان استیضاح وزیر راه و شهرسازی، مجدداً به وی اعتماد کردند.

کارنامه آخوندی در عمل نکردن به وعده‌ها

اشاره سخنگوی دولت به کارنامه درخشان آخوندی سبب شد که به مرور عملکرد دو ساله وزیر در حوزه مسکن بپردازیم. برای این کار گزارش منتشر شده از سوی وزارت راه و شهرسازی با عنوان “عملکرد دو ساله حوزه مسکن وزارت راه و شهرسازی” به عنوان رسمی ترین سند در این حوزه مبنای قضاوت قرار گرفته است.

رویکرد تخریبی آخوندی درباره مسکن‌مهر

رویکرد تخریبی وزیر راه و شهرسازی در خصوص اقدامات دولت گذشته در خصوص مسکن به امری روزمره و همیشگی تبدیل شده است و وعده اتمام مسکن مهر تا کنون از سال ۹۳، به سال ۹۴، از سال ۹۴ به سال ۹۵ و اخیرا وعده اتمام مسکن مهر به سال ۹۶ داده شده است. این در حالی است که کمتر از ۱۳ درصد از مسکن مهر باقی مانده و در صورت همت وزیر راه و شهرسازی و فراغت وزیر از همایش های دست چندم و بازدیدهای هنری و سیاسی و در صورت پیشرفت تنها ۱ درصد در ماه می توان اتمام مسکن مهر را قبل از اتمام عمر دولت یازدهم شاهد بود.

آخوندی:مسکن مهر «پرت و پلا» ساخته شد

آخوندی توضیح نداد بسیاری از مناطق «پرت و پلا»ی مورد نظرشان همان «شهرهای جدید»ی است که در دوره ایشان و همفکرانشان در وزارت سابق مسکن و شهرسازی و در دهه 70 جانمایی شده است

آخرین وضعیت استیضاح آخوندی

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز آخرین وضعیت مهمترین درخواست‌های استیضاح مطرح شده در مجلس را تشریح کرد.

قیمت آپارتمان‌های 50متری در تهران +جدول

قیمت آپارتمان 50 متری در مناطق مختلف پایتخت بین حدود متری یک میلیون و 700 هزار تومان تا حدود متری هفت میلیون و 500 هزار تومان در نوسان است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.