بزرگ‌ترین پرونده اقتصادی بعد از انقلاب

دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به وسعت پرونده بابک زنجانی گفت: این پرونده بزرگ‌ترین پرونده‌ اقتصادی سال‌های بعد از انقلاب است.

کیامنش سرپرست دادسرای جرایم رایانه‌ای شد

آقای کیامنش سرپرست جدید دادسرای امور جرایم رایانه‌ای است که جایگزین حسن‌زاده سرپرست فعلی این دادسرا خواهد شد. حسن‌زاده در آخرین روزهای فروردین سال گذشته جایگزین رضا جعفری سرپرست سابق دادسرای امور جرایم رایانه‌ای شده بود.

آزادی فائزه، خبرنگاران و برخورد با اخلالگران

دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

رسانه؛ از فیلترینگ تا اطلاع‌رسانی

انتظار می‌رود رسانه‌ها با احساس مسئولیت بیشتر و درک وضعیت کنونی، از سیاه‌نمایی و بزرگ جلوه دادن مشکلات خودداری کرده و فضای امید و شادابی را فراهم کنند و ثابت کنند که می‌توان رسانه‌ها را به یک فرصت بزرگ برای دفاع از انقلاب اسلامی تبدیل کرد.

اولین شرط نظام محاکمه سران فتنه است

اقداماتي كه آنها در روز عاشورا انجام دادند جنگ احزاب بود دستگيري‌هايي كه در آن روز انجام شد نشان مي‌داد كه همه گروه‌ها از بهائيت گرفته تا ملي‌ مذهبي‌ها به خيابان‌ها آمده بودند زيرا دشمن تمام نيروهايش را بسيج كرده بود تا اين بار پس از شكست در مورد هدف قرار دادن جمهوريت نظام، اسلاميت نظام را زمين بزنند.

دادستان تهران با چند تن از زندانیان حوادث پس از انتخابات دیدار کرد

عباس جعفری دولت آبادی، دادستان عمومی و انقلاب تهران در ادامه ملاقات هفتگی خود با خانواده های زندانیان روز دوشنبه با جمع دیگری از آنان دیدار کرد. در این دیدار خانواده ها درخواست های خود را با دادستان در میان گذاشتند و وی در هر مورد دستور بررسی و رسیدگی صادر کرد.

دیدار دادستان تهران با خانواده زندانیان

در این دیدار خانواده‌ها درخواست‌های خود را با دادستان در میان گذاشتند و وی در هر مورد دستور بررسی و رسیدگی صادر کرد.
‌دادستــان تهران، همچنین روز ‌یکشنبه گذشته نیز با حضور در زندان اوین با تعدادی از زندانیان ملاقات کرده بود.

6 نفر از متهمان روز عاشورا محكوم به اعدام شدند

دادستان تهران تعداد محكوم به اعدام شدگان در حوادث روز عاشورا را شش نفر اعلام كرد و گفت: هم‌اكنون احكام اين شش نفر در دادگاه تجديد نظر است و طبيعتا بعد از قطعيت درباره آنها تصميم‌گيري مي‌شود. / وقتي مردم عشق و ارادت خود را به نظام اسلامي نشان دادند، ما نيز سعي كرديم با كساني كه از اشتباهات خود ابراز پشيماني كردند رفتار ملايمت‌آميزي داشته باشيم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.