«رمز و راز ملکه» رونمایی شد

کارگردان کلاه پهلوی در مراسم رونمایی مستند رازو رمز ملکه گفت: منابع و اطلاعاتی که در ساخت این مستند به کار رفته درست و دقیق است

بر اساس «اشتراکات» منشأ خدمات بوده‌اید

عباس سلیمی نمین در نامه سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نوشت: پرسش اصلی از آقای هاشمی رفسنجانی این است که چرا در سال‌های اخیر می‌خواهید خود را با تفاوت‌هایی با امام و رهبری به ثبت رسانید؟ اشتراکات شما با این دو بزرگوار فراوان است؛ فراموش نکنید بر اساس این اشتراکات منشأ خدمات بسیار بوده‌اید.

آقای نوبخت اندکی درنگ!

آقای سخنگو نباید صرفاً خوب سخن بگوید، البته همواره لبخندی ملیح بر لب داشتن و گشاده‌رویی شایسته می‌نماید. اما سخن خوب هم مورد انتظار است.

«سياست‌نامه» مسعود رضایی منتشر شد

نویسنده که از تحلیل‏گران و محققان جبهه فکر و فرهنگ انقلاب اسلامی است، هر جا كه احساس كرده سخني ناروا در مورد انقلاب و نظام اسلامی بر زبان يا قلمي جاري شده است، تلاش كرده تا با ارائه توضيحاتي مستدل و مستند به روشنگري درباره موضوعات مورد نظر بپردازد. آنچه در اين مجموعه آمده است، گوشه‌اي از مكتوبات و مناظرات مکتوب این نویسنده منتقد و تاریخ‏نگار مدقق است.

منشور شهروندی تنها ژست سیاست نباشد

امیدواریم منشور حقوق شهروندی در دولت یازدهم تنها ژست سیاست نباشد و دولت با عملیاتی کردن این حقوق الگویی برای دیگر نهادها و قوا در حوزه تامین حقوق شهروندی شود.

دولت نباید مرجع تشخیص افراط قرار بگیرد

کارشناس مسائل سیاسی، با تاکید براینکه دولت نباید منتقدین خود را با مارک افراطی گری منکوب و ساکت کند، گفت: دولتها نباید مرجع تشخیص افراط قرار بگیرند چراکه جامعه ما جامعه معتدلی است و خود می تواند تشخیص دهد که چه افراد و یا گروههای مفرط هستند و یا چه گروههایی جانب اعتدال را رعایت می کنند.

محکومیت «سلیمی‌نمین» کاهش یافت

ونده به شعبه 54 دادگاه تجدیدنظر مستقر در دادگاه انقلاب ارجاع شد و دادگاه با توجه به شرایط خاص موکلم با استناد به تبصره 2 ماده 22 قانون اصلاح قانون تشکیل دادگاه‌های عمومی و انقلاب مصوب سال 81، 91 روز حبس موکلم را به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جزای نقدی تبدیل کرد.

حاشیه های مناظره حزبی در سیما

در حالی که در مناظره ها برای دعوت از مهمانان توازن موافقین و مخالفین در نظر گرفته می شود اما در این مناظره حبیبی، حضرتی، خباز و دهقان موافق حزب‌گرایی صحبت کردند و تنها سلیمی نمین و فضایلی بعنوان منتقد دیدگاههای خود را بیان داشتند.

کابینه پیشنهادی با شعار اعتدال سازگاری ندارد

این کارشناس مسائل سیاسی، با بیان اینکه ای کاش تامل بیشتری در انتخابات وزیران صورت می گرفت، تاکید کرد: مجلس باید در رای اعتماد به کابینه پیشنهادی دقت لازم را داشته باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.