جعل امضای اصلاح‌طلبان توسط خاتمی +تصویر

علی رغم تکذیب عباس عبدی، محمد علی نجفی و محمد فرهادی بر جعلی بودن نامه محمد خاتمی در دوران فتنه خطاب به مراجع تقلید، این نامه همچنان در آرشیو سایت محمد خاتمی وجود دارد.

چه کسانی باعث اعدام«ریحانه جباری»شدند؟

خانواده جباری زمانی متوجه رسانه ای شدن پرونده دختر خود می شوند که مصطفایی برای گرفتن پناهندگی سیاسی، پرونده هایی نظیر پرونده ریحانه جباری و سکینه آشتیانی را دست آویز کرده و در خارج به سر می برد.

انتشار کتابی‌برای‌رهایی‌از اخلاق‌در موسسه‌امام

کتابي براي رهايي از اخلاقی، توسط ستاد بزرگداشت امام خمینی(ره) در سی‌هزار نسخه نشر و به صورت رايگان در بسياري از نهادها و ارگان ها توزيع شد.

عبدی: بین عارف و روحانی درگیر هستیم

عضو شورای مرکزی حزب منحله مشارکت با اشاره به برخی اظهار نظرها مبنی بر اینکه روحانی نماد اصلاح‌طلبی نیست، گفت: در حال حاضر میان این دو نفر رای‌آوری بیشتر در انتخابات اهمیت دارد و ما بین عارف و روحانی در چند گزاره درگیر هستیم.

عباس عبدی: خاتمی پایم را هم ببوسد، کنار او نمی‌نشینم

وی به درخواست یکی از شرکت‌کنندگان مبنی برنشستن درکنار خاتمی به تندی واکنش نشان داد و گفت: اگر او(خاتمی) پایم را هم ببوسد، حاضر نیستم لحظه‌ای از کنار او رد شود؛ تا چه این‌که در کنار او بنشینم و دیگران از ما عکس یادگاری بگیرند.

ماجرای ساده زیستی در شام عروسی خانم ابتکار!

برخی دوستان اصرار كردند كه با نام جذاب‌تر است لذا اضافه می‌كنم كه عروسی آقای سید محمد هاشمی و خانم ابتكار بود.كه اخیرا هم عروسی پسر بزرگشان آقاعیسی بود. آن آقایی كه تماس اول را می‌گیرد آقای بیطرف بود و با آقای میردامادی مساله را مطرح می‌كند…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.