طعم شیرین خیال یک آنونس تبلیغاتی است

الان از 10 فیلم برتر دنیا، 7 یا 8 فیلم، تخیلی و فانتزی اند. اما آن ها هم در شخصیت پردازی چیزهایی را رعایت می کنند که خیلی غلو آمیز نشوند. قهرمانان شکست ناپذیرشان هم کتک می خورند و ناکامی هایشان نشان داده می شود و سرانجام با اراده ایدئولوژی غرب به پیروزی می رسند.

دنیا‌جرئت تولیدکار ضدصهیونیستی را ندارد

یک محقق سینمایی در نشست فیلمسازان سینمای انقلاب گفت: در حالی‌که 78 درصد مردم آمریکا از چاقی رنج می برند تا حالا فقط سه فیلم در این باره ساخته شده‌اند که هر سه سیاه‌پوستها را تمسخر می‌کنند.

دشمن به‌دنبال ترساندن ملت ایران است

دلیل فشار استکبار بر جمهوری اسلامی آن است که آنها احساس نگرانی می‌کنند چراکه نظامی آمده که مبنای محاسبات آنها را بر هم می‌زند و اجازه نمی‌دهد بر اساس شاخصه‌های محاسبات آنها یعنی زور و تهدید است امور رقم بخورد به عبارت دیگر دشمن از فعالیت چند سانتریفیوژ در ایران نمی‌ترسد بلکه از اندیشه ملتی می‌ترسد که شهادت را مردن نمی‌داند.

گل‌علی! نگران نباش؛ 10 سال دیگر قدر کتاب‌های تو را می‌دانیم

اما گل‌علی نگران نباش! الان وقت این کتاب‌های تو نیست. ما اهل کتاب نیستیم؛ بولوتوث بازی می‌کنیم، در قهوه‌خانه قلیان می‌کشیم، چرت و پرت می‌گوییم، بچه‌هایمان با جوی‌استیک مشغول‌اند و مرتب گرم گفتن خزعبلات هستیم اما 10 سال دیگر خواهد بود که قدر این کتاب‌ها دانسته می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.