انحلال حزب به معنای سوءسابقه اعضا نیست

وزیر کشور گفت: ساختار این وزارتخانه در دو سال گذشته با هدف توسعه محوری در حوزه های اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی شکل گرفته است.

قانون انتخابات قابل بازنگری و تجدیدنظر است

وزیر کشور با بیان اینکه در انتخابات مرّ قانون رعایت می‌شود گفت: به هیچ وجه به حرکت‌هایی که بخواهند قانون را خدشه‌دار کنند، اجازه نخواهیم داد.

نظام اداری ما «غیرمنصفانه» است

وزیر کشور با اشاره به مشکلات ساختار اداری گفت: نظام اداری ما از نظر ساختاری نظامی نیست که حق و حقوق پرسنل آن عادلانه، منصفانه و واقعی توجه شود.

آمادگی کاندیداتوری 4هزار نفر برای انتخابات

وزیر کشور با اشاره به انتخابات پیش رو در سال جاری گفت: وزارت کشور به عنوان متولی اجرایی انتخابات زمینه را برای انتخابات سالم و رقابتی فراهم می‌کند.

انتقاد وزیر کشور از نظام پولی و بانکی کشور

وزیر کشور گفت: نظام بانکی ما رقابت‌پذیر بوده و در عرصه رقابت پولی و بانکی عرض‌اندام می‌کند و حتی چندین بانک را از مسیر خارج می‌کند که این درست نیست.

واجب المحروم بودن مناطق مرزی مردود است

وزیر کشور گفت: نگرش واجب المحروم بودن مناطق مرزی و به ویژه کردستان به شدت مردود است.

پست اینستاگرامی وزیرکشور درمورد پدیده شاندیز

وزیر کشور در صفحه اینستاگرم خود توضیحاتی را درمورد جلسه اخیرش درباره پدیده شاندیز منتشر کرد.

دولت محل تاخت و تاز اصلاح‌طلبان نیست

وزیر کشور با بیان اینکه دعوت از احزاب در این جلسه گزینشی نبوده تاکید کرد: دولت محل تاخت و تاز اصلاح‌طلبان نیست.

حواشی ضیافت افطار وزیر کشور با دبیران احزاب

در مراسم ضیافت افطاری وزیر کشور با دبیران احزاب و تشکل‌های سیاسی که شب گذشته (شنبه) در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد مسائلی مختلفی همچون مطرح شد.

تنها سند وزیر کشور برای ورود پول‌های کثیف

با دنبال کردن رد نشانه ای که وزیر اعلام کرد تنها می توان به یک اسم رسید؛ جوانی خوش پوش که با برخی مسئولان مملکتی وقت رابطه برقرار کرده بود و به آنها به عناوین مختلف پول های کلان می داد؛ جوانی پولدار به نام «شهرام جزایری»