گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد بلاخره قرائت شد

ظاهرا برخی فشارها و مسايل پشت پرده در مجلس شورای اسلامی موجب گردیده بود برخی نمایندگان پیش از قرائت گزارش تحقیق و تفحض از دانشگاه آزاد اسلامی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آن‌را در اختیار رسانه‌ها قرار دهند.

کرسی وزارت علوم به چه کسی وفا می‌کند؟

وزارت علوم که در یک سال گذشته ۴ سرپرست و وزیر را تجربه کرده است باید مدت دیگری در انتظار باشد تا وزیر جدید معرفی شود، البته تاکنون گمانه‌زنی‌هایی پیرامون وزیر آینده شنیده شده است.

جاسبی: حق ماموریت مهدی هاشمی ناچیز بود

رییس اسبق دانشگاه آزاد گفت: من شخصا یک اصول‌گرا هستم و از ابتدای انقلاب نیز اصول‌گرا بوده‌ام و یکی از محورهای اصول‌گرایی هم بوده‌ام منتهی هیچ وقت نه در حوزه افراط و تفریط قرار گرفته‌ام و نه نسبت به اصلاح‌طلبان موضع خصمانه داشته‌ام.

سمت جدید جاسبی در دانشگاه آزاد

جاسبی به تازگی رئیس بنیاد تدوین تاریخ دانشگاه آزاد شده است.

دلیل عضویت ناطق‌ و جاسبی در دانشگاه‌آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره انتصاب حجت الاسلام ناطق نوری به عنوان عضو هیأت موسس و عبدالله جاسبی به عنوان عضو هیأت امنای این دانشگاه که به تازگی صورت گرفت، توضیحاتی ارائه داد.

دفاع هاشمی از ملک 750 هزار میلیارد تومانی

به کار بردن عنوان تصرف برای نهادی که نه ملک شخصی هاشمی بلکه متعلق به مردم است همان نگاه مالکانه به دانشگاه آزاد را این بار به شکلی صریح‌تر بیان کرد.

چرا هئیت رئیسه مجلس به تحقیق از جاسبی تن نمی‌دهد؟

با اینکه حدود یک ماه از انتخاب اعضا هیئت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد می‌گذرد اما همچنان هیئت رئیسه مجلس احکام این اعضا را صادر نمی‌کند.

اعتراض دانشجویان به حکم احمدی‌نژاد برای جاسبی

متاسفانه گويا رياست محترم شوراي عالي انقلاب فرهنگي با توجه به نزديكي به انتخابات رياست جمهوري دست به تغيير موضع زده‌ايد و مي خواهيد در انتصاب ها مصلحت انديشي كرده و با همه جريان‌هاي موجود وارد تعامل شويد؟ حتي اگر اين جريان ها نزديك به حاميان فتنه باشند.

وتوی آرای شورای عالی انقلاب فرهنگی به نفع جاسبی

در حالی که در جلسه گذشته شورای عالی انقلاب فرهنگی آقای کبکانیان با ۱۹ رأی در برابر هشت رأی جاسبی به عنوان عضو جدید هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی برگزیده شده بود، رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن ایجاد تشکیک در رأی‌گیری آن را باطل اعلام کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.