چه کسانی با داعش و تکفیریها “هم دست” بودند؟

اعترافاتی از عبدالمالک ریگی؛ شاید خنده شما سر یک شیعه را بر باد دهد.

مصاحبه منتشر نشده از ریگی

سرکردگان گروهک‌های تروریستی، علی‌رغم ادعاهای خود از ابتدایی‌ترین آگاهی‌های دینی برخوردار نیستند و صلاحیت این کار را هم ندارند.

گروه «ریگی» در سراشیبی سقوط است

پایگاه «جینز» آمریکا در مقاله‌ای تحلیلی، به بررسی وضعیت فعلی بازمانده‌های عبدالمالک ریگی در گروهک ترویستی موسوم به «جندالله» پرداخته و نوشته این جمع در سراشیبی تضعیف و از هم گسیختگی است.

جزئیات تازه‌ای از هلاکت عبد‌الرئوف ریگی

عبدالرئوف ریگی و محمدظاهر بلوچ که پس از دستگیری عبدالمالک ریگی و هلاکت وی گروه جیش‌العدل را تشکیل دادند، بلافاصله بعد از مرگ سرکرده خود دچار اختلافات عمیقی شدند.

اطلاعیه نهاجا در مورد دستگیری ریگی

نیروی هوایی ارتش خبر منتشر شده در برخی سایت‌ها و مطبوعات در خصوص خلبان دستگیر کننده ریگی را تکذیب کرد.

نقش خاتمی در فتنه، هدایت و رهبری بود

آقای خاتمی در فتنه نقش داشته و نقش او کاملا حساب‌شده بوده است و در فتنه هدایت و رهبری داشته اما بالاخره نظام ملاحظاتی داشت که کاری را که در قبال بقیه انجام داد درباره او اجرا نکرد.

ناگفته‌های دستگیری ریگی در عملیات آسمان

در این مستند که به دلیل مسائل امنیتی در سکوت کامل خبری تولید شد بعد از 4 سال به بازخوانی و نحوه دستگیری عبدالمالک ریگی می‌پردازد که یکی از منحصر به فرد‌ترین عملیات‌های امنیتی در سراسر جهان محسوب می‌شود.

جانشين عبدالمالک ريگی کيست؟

اما سازمان‌های امنیتی و جاسوسی جهان مانند CIA، موساد و غیره دست از ایران برنداشته و توطئه‌ای جدید برای جمهوری اسلامی ایران طراحی کردند.

نگاهی به ۶ عملیات بزرگ وزارت اطلاعات در دولت دهم

پروژه مدحی، دستگیری ریگی، آزادی عطارزاده، دستگیری چندین تیم پیشرفته جاسوسی، دستگیری عاملان ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان و ده‌ها پروژه موفقیت‌آمیز دیگر، گواه روشنی بر توفیقات وزارت اطلاعات در چند سال گذشته است.

بازخوانی جنایت گروهک ریگی

عوامل تروریستی با مشاهده وضعیت حفاظت و امنیت مسجد تصمیم می‌گیرند از گیت خواهران به داخل مسجد ورود پیدا کنند. حدود ساعت 21:15، اسد‌اللهی یکی از خواهران بسیجی حاضر در گیت خواهران، وقتی می‌بیند فردی اصرار دارد بدون بازرسی…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.