عبدالملک الحوثی 100 اسیر را آزاد کرد

رهبر انصارالله یمن، حکم عفو 100 اسیر در درگیری‌های استان «شبوه» را صادر کرد.

ملت یمن با بمب های آمریکایی توسط سعودی کشته می شوند

عبدالملک الحوثی به مناسبت روز قدس گفت: تجاوز به یمن و همه تبعات جنگ علیه یمن سبب فراموشی آرمان فلسطین از سوی ملت یمن نشده است.

آمریکا، اسرائیل و عربستان مثلث شرارت

رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که مردم این کشور با توکل به خداوند در برابر تجاوزات دشمن به هراندازه‎ای که باشد، مقاومت می‌کنند.

حوثی ها؛ از شباب المومن تا انصار الله

هنر انصارالله در ادامه تحولات سیاسی یمن تبدیل جریان اکثریت به اجماع ملی است. حمله منفعلانه عربستان به زیرساختهای یمن نفرت از آل سعود را افزایش داده و انصارالله با استفاده از این فرصت و هوشمندی سیاسی که تا کنون نشان داده می تواند با تاکید بر مشترکات مردم یمن نظم نوینی را در ساختار سیاسی این کشور ایجاد کند.

الحوثی: یمن گورستان متجاوزان خواهد شد

عربستان مجری طرح آمریکایی-اسراییلی برای انهدام کشورهای منطقه به ویژه یمن است و زمانی که ابزارهای دخالت غیرمستقیم سعودی ها در یمن با شکست مواجه شد، به طور مستقیم مداخله کردند، اما ارتش یمن و کمیته های مردمی شجاعت و مردانگی خود را در صحنه نبرد نشان دادند.

دیدار قریب الوقوع سفیر آمریکا با رهبر انصارالله

یک منبع نزدیک به سفارت آمریکا در صنعا در گفت‌وگو با «القدس العربی»، ادعا کرد که به زودی سفیر آمریکا با رهبر انصارالله یمن دیدار خواهد کرد.

شش تجربه ارزشمند انقلابیون یمن

«بی‌شک دوران کنونی، دوران بیداری و هویّت‌یابی مسلمانان است؛ این حقیقت را از خلال چالشهایی که کشورهای مسلمان با آن روبه‌رو شده‌اند نیز به روشنی می توان دریافت. درست در همین شرایط است که عزم و اراده‌ی متّکی به ایمان و توکّل و بصیرت و تدبیر، میتواند ملّتهای مسلمان را در این چالشها به پیروزی و سرافرازی برساند و عزّت و کرامت را در سرنوشت آنان رقم زند.»

خشم رسانه‌های عربستان از انقلاب یمن

روزنامه‌های عربستان در اقدامی هماهنگ، خشم خود را از پیروزی جنبش انصارالله در یمن و آغاز مرحله‌ای جدید از تاریخ مردمسالاری در این کشور ابراز کردند.

مسلمانان کالاهای صهیونیستی را تحریم کنند

مسلمانان باید در صفی واحد در مقابله با دشمن قرار بگیرند و در تظاهرات‌هایی خشم خود را نشان دهند و اقدامات دیگری از جمله تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی را اتخاذ کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.