تجمع مردمی در کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از اقدامات انقلابی دادگستری

تجمع مردمیِ حمایت از دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در پی اقدامات اخیر ضد فساد این نهاد، پس از نماز جمعه شهر دهدشت به همت جریان مردمی عدالتخواه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

تیراندازی افراد ناشناس به رئیس کل شجاع و عدالتخواه دادگستری کهگیلویه و بویراحمد

براساس اخبار رسیده افراد ناشناس به سمت خودروی حجت الاسلام مزارعی تیراندازی کرده اند که این حمله ناکام مانده است و تیر افراد سوءقصدکننده به خطا رفته است.
گفته می شود این حمله ناکام مانده است و حجت الاسلام مزارعی و راننده وی در این تیراندازی آسیبی نرسیده و در سلامت کامل هستند.

قوه قضاییه؛ حامی مردم یا نماینده نمایان هتاک

سکوت دادستانی دربرابر توهینهای سریالی نماینده‌نماها به مردم حاکی از فشل بودن قوه قضائیه است که نشان میدهد این دستگاه قصدی برای دفاع از حقوق عمومی و تبدیل شدن به پناهگاه مردم ندارد و بجای دفاع از آبروی نظام اسلامی، محافظ نالایقانی شده که پستهای نظام را به ناحق اشغال کرده‌اند

برخوردهای دوگانه قضایی سم مهلک است

وقتی مردم می بینند که پرونده سنگین شفاف آقازاده های یک خانواده خاص در دستگاه قضایی قفل می شود و سخنگوی دستگاه قضا یک سال است که در مصاحبه های مطبوعاتی خود هیچ جواب قانع کننده ای برای آن ندارد، باور نمی کنند که دادگاه احمدی نژاد از روی عدالت است و این نه تنها برای دستگاه قضا بلکه برای نظام اسلامی سمّ است.

اندر الزامات و ابهامات ورود به عدالت‌خواهی

ما باید به افرادی که می‌گویند نباید از رهبری جلو افتاد، بگوییم اگر رهبری برای شما ملاک است، پس چرا عقب‌افتادن از رهبری برای شما مهم نیست؟ آیا فقط جلو افتادن مهم است؟ هیچ تفاوتی میان این‌ها نیست. جالب است که اگر 10 نفر «مارِق» داریم که از رهبری جلو افتاده‌اند، در عوض 90 نفر «زاهِق» داریم که از رهبری عقب افتاده‌اند. و چه بسا افراط‌ها واکنشی است به تفریط‌ها.

با دانه‌درشت‌ها برخورد کنید، نه عدالت‌خواهان!

آیا نباید مایه تاسف باشد که یک تشکل و یا دانشجوی بسیجی به واسطه ابراز کلمه حق و اعتراض به تبعیض ناروایی که ایجاد شده است مورد فشار و تهدید و پیگرد رسمی مسئولان قوه قضائیه قرار گیرد؟! چگونه بعد از این توقع دارید تشکلی که به تعبیر امام راحل ”شجره طیبه“ است و اعضای آن با اخلاص و دلسوزی به دنبال اصلاح ناکار آمدی ها و تذکر به مسئولین هستند وظیفه خود را به درستی در حمایت از اقدامات قوه قضائیه در برخورد با مفسدین انجام دهد؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.