چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

«عرفان حلقه» در تضاد با اصول اسلام است

پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی در مطلبی به نقد فرقه «حلقه» و آموزه‌های محمدعلی طاهری پرداخت

مفاهیم مشترک حلقه و کابالا

با وجود ادعای محمدعلی طاهری رهبر فرقه حلقه درباره‌ الهامی بودن مطالب، در بررسی آموزه‌های آن نکاتی یافت می‌شود که به نظر اقتباس آزاد و در مواردی گام به گام برگرفته از عرفان یهودی «کابالا» است.

کتاب «حلقه اسارت» منتشر شد

کتاب «حلقه اسارت؛ واکاوی عملکرد و نقد اندیشه‌های فرقه شبکه شعور کیهانی(عرفان حلقه)» به کوشش جمعی از نویسندگان توسط خبرگزاری رسا منتشر شد.

پشت‌ پرده حمایت منافقین از فرقه حلقه

فرقه منافقین که از هیچ کوششی برای ضربه‌زدن به آرمان‌ها و ارزش‌های مردم مسلمان ایران دریغ نکرده، اخیراً به عنوان حامی فرقه انحرافی «حلقه» وارد عمل شده و خواستار آزادی رهبر این فرقه است.

حمایت از حکم قوه قضاییه درباره عرفان حلقه

۸۰۰۰ نفر در کمپین حمایت از حکم قوه قضاییه درباره سرکرده عرفان ضاله حلقه ارائه حکم عادلانه و قانونی و بررسی قاطعانه شکایات آسیب‌دیده‌های عرفان کیهانی و توجه به حکم مراجع را در رابطه با پرونده محمد علی طاهری خواستار شدند.

سرکرده عرفان حلقه به اعدام محکوم شد

محمد‌علی طاهری سرکرده فرقه انحرافی حلقه یا عرفان کیهانی به اتهام افساد فی‌الارض از طریق منحرف کردن افراد به اعدام محکوم شد.

ادعای عجیب سرکرده فرقه انحرافی حلقه

محمدعلی طاهری سرکرده فرقه انحرافی حلقه که در زندان به سر می‌برد به تازگی در تماس تلفنی با وکیل خود مدعی شده از وی برای شرکت در یک مناظره تلویزیونی دعوت شده است.

از تحریف باورهای‌دینی تا ترک مسائل‌شرعی

آسیب‌های عرفان حلقه در قلمرو مسائل دینی به تحریف باورهای دینی و بی‌مبالاتی نسبت به مسائل شرعی را در بر می‌گیرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.