زانو زدن «انرژی‌درمانگر» در برابر شیطان

لاوه بر فرقه‌هایی که رسماً عنوان شیطان‌پرستی دارند، در حال حاضر بسیاری از سرکردگان گروه‌هایی که در ارتباط با «انرژی‌درمانی»، « فرادرمانی»، «شعورکیهانی» و نظایر این عبارت‌ها و تیترها فعالیت می‌کنند نیز از جمله شیطان‌پرستان حقیقی هستند

پائولو کوئلیو و علل گسترش آثار او در ایران

آثار کوئلیو تاکنون در بیش از 150 کشور جهان و به 56 زبان ترجمه شده است. بیش از 100 میلیون نسخه از آثار او در سراسر جهان به فروش رسیده است.27عوامل متعددى در فروش بالاى آثار کوئلیو دخیل است. شیوه هاى تبلیغى، که او و ناشرانش در سراسر دنیا از آنها استفاده مى کنند،

پیامک‌هایی برای تبلیغ عرفان‌های کاذب!

پایگاه اینترنتی همراه اول در اقدامی عجیب به تبلیغ اندیشه‌های گمراه کننده اشو و پائولو کوئیلو به وسیله ارائه خدمات پیامکی پرداخته است.

خسروپناه: با ابزار دین به جنگ شریعت آمده‌اند

معنویت دینی به احساس آرامش توجه دارد و تنها به دنبال ایجاد یک احساس آرامش مطلق نیست، اما معنویت‌ های سکولار به دنبال حل بحران‌های روحی و روانی انسان‌ها هستند و سلوک برای رسیدن به مقام توحید را دنبال نمی‌کند.

هنر و عرفان مدرن؛ توجيه‌گر وضع موجود و غفلت‎زا

اما هنر ديني در ميان اين هنرهايي كه در جهان اسلام بوجود آمد، چه ويژگي‌اي داشت؟ ذات اين تفكر هنري و ادبي جهان اسلام و جهان شرق و پيش از يونان چه بود؟ همه‌ي مسائل و دغدغه‏های بشر در آن روزگار سه چيز بوده است: يكي مسئله‌ي خداوند، یکی مسئله‌ي آفرينش و آنچه از ناحيه‌ي خدا نازل مي‌گردد، يعني مبدأ؛ و ديگري معاد؛ و نكته‌ي سوم داستان بشر در طي ميان مبدأ و معاد.

هشدار آیت الله مکارم نسبت به گسترش عرفانهای دروغین

در دوره‌ای مذهب تنها جنبه مذهبی داشت و مخالفانش هم به همان نسبت محدود بودند؛ اما عصر ما زمانی است که مذهب یعنی اسلام به ویژه مذهب اهل‌بیت (علیهم السلام) مزاحم جهان‌خواران و سیاستمداران دنیا شده و آنها در این راستا به میدان برای مبارزه آمده‌اند.

عرفان موسوم به «حلقه» يك انديشه يهودي است

يك كارشناس اديان و عرفان گفت: در داخل كشور پيروان عرفان حلقه (كيهاني) عرفان خودشان را شيعي مي‌دانند در حالي كه عرفان حلقه در تقابل انديشه شيعي قرار دارد و يك انديشه يهودي است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.