جشن عروسی میان کارتن‌خواب‌ها +عکس

درب مرکز باز شد. ماشين مدل بالايشان نگاهم راخيره کرد. عروس و داماد جوان دست در دست هم از ميان دالاني که زنان کارتن خواب بهبود يافته در مقابل درب براي عبورشان تشکيل داده بودند؛ درميان هلهله دست زدن ها و کل کشيدن هاي اين زنان با لبخندي گرم و البته اشک هاي عروس جوان، عبور کردند

عکس: مستراح عروس

یکی از سنت‌ها و پدیده‌های شومی که در سال‌های اخیر گریبان‌گیر خانواده‌های ایرانی شده و تشدید کننده چشم و هم چشمی است جهازتماشاست.

عکس: حضور در جلسه امتحان با لباس عروس

دانشجوی سال سوم حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی صومعه سرا در یک اقدام جالب امروز با لباس عروسی سر جلسه امتحان حاضر شد.

عکس: داماد و محافظ سیدحسن نصرالله

«آقای سپر» لقبی است که به او داده اند زیرا همیشه در کنار سید حسن نصرالله می بینیم. آنقدر به کارش مسلط است که تا زمان حیات او بعید به نظر می رسد کسی بتواند خدشه ای به دبیر کل حزب الله لبنان وارد کند. نگاه های گیرا و پر جذبه او زمانی که به جمعیت نگاه می‌کند نافذ است.

عکس: کارت عروسی به‌یاد شهدا

خیلی دلمان می خواهد همه بیایند، خیلی بیشتر دلمان می خواهد زنده ترها هم بیایند، آنهایی که از ما و شما زنده ترند. دعا کنید زندگی ما هم مثل آنها باشد. زندگی زنده ها نه مردگی مرده ها…

مراسم ازدواج یک زوج در غزه + تصاویر

یک زوج فلسطینی با برگزاری مراسم ازدواج در یک مدرسه سازمان ملل نشان دادند که به رغم حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی زندگی همچنان در نوار غزه در جریان است.

کارت دعوت عروسی برای حضرت زهرا (س)

شهید مصطفی ردانی پور دیگر تا صبح نخوابید نماز می خواند ، دعا می کرد، گریه می کرد. میگفت من شهید می شوم.

گزارش تصویری: «زلزله» در مراسم عروسی!

دومین مانور بحران با محوریت زلزله توسط اداره کل بهزیستی استان فارس در منطقه فتح آباد شهرستان مرودشت در حین برگزاری یک مراسم عروسی نمایشی برگزار شد.

نظرات فقهی کمتر شنیده شده از رهبر انقلاب

غیبت آن است که پشت سر مسلمان، عیب مستور او (امرى که مستور عرفى است) گفته شود، مشروط به اینکه به قصد تنقیص باشد، یا در نزد عرف تنقیص به‌حساب آید.

جشن‌های عروسی مثلا اسلامی!

و اما جشن عروسی غیر اسلامی یا کمتر اسلامی جشنی است که خانواده‌های کمتر مقید برگزار می‌کنند. در آن‌ها هم رقص هست، هم موسیقی. شده که حتی از اول عروسی تا آخر، آقای داماد و برادرهای عروس و برادرهای داماد و دیگر عناصر ذکور، حس «خودبرهمه محرم انگاری»شان بالا بزند و از بخش زنانه بیرون نروند!