اینفو گرافی:فضای غبار آلود

«فضای غبار آلود» نام اینفو گرافی است که مروری گذرا به حوادث فتنه‌گون تاریخ انقلاب اسلامی دارد.

اعترافات متهمان کودتای مخملی

بخش‌هایی از اعترافات متهمان در دادگاه‌های سال 88 در این اینفو گرافی برای مخاطبان گردآوری شده است.

سران فتنه بازیچه طراحی دشمن شدند

رهبر انقلاب فرمودند: من خواهش می‌کنم اگر مسائل 88 را مطرح می‌کنید، مسئله‌ اصلی را مدّ نگاهتان قرار دهید؛ آن مسئله‌ی اصلی این است که جماعتی در سال 88 در مقابل جریان قانونی کشور ایستادگی غیر نجیبانه کردند این را چرا فراموش می‌کنید؟

حماسه 9 دی درآمد کشور از فتنه 88 بود

دبیرکل جبهه پیروان معتقد است: داستان فتنه از بعد از انتخابات آغاز شد که می‌خواستند شکست انتخاباتی خود را با یَسل‌کشی در خیابان‌ها جبران کنند که از آن زمان حادثه تغییر کرد اما 9 دی معادله‌ها را برهم زد و درآمد کشور از فتنه 88 شد.

طراحان جنگ‌نرم هم 9دی را فراموش نمی‌کنند

انبارلویی معتقد است: پس از قیام 9 دی لحن رادیوهای خارجی و دشمن تغییر پیدا کرد و در واقع قیام 9 دی تیر خلاص به فتنه بود حتی کسانی که در اتاق‌های جنگ نرم نشسته و بازتولید آن را طراحی می‌کنند، بعید است که 9 دی را فراموش کنند.

ترس داعش از حضور عزاداران در کربلا

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حضور میلیونی عزاداران حسینی در کربلای معلی باعث ترس و وحشت داعش خواهد شد.

فتنه گران، صلاحیت تصدی مسئولیت ندارند

دبیر شورای نگهبان درباره واگذاری هرگونه مسئولیتی به افراد سابقه دار در فتنه ۸۸ هشدار داد.

بازنمایی استکبارستیزی ایرانیان در دوربین هفت 

«دوربین هفت» شبکه آموزش سیما استکبارستیزی ایرانیان عاشورایی را در یوم‌الله ۱۳ آبان به تصویر می‌کشد.

سبک زندگی امام‌حسین(ع) را الگو قرار دهیم

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا بر لزوم دقت عزاداران حسینی در سبک زندگی امام حسین (ع) تاکید کرد و گفت: این سبک زندگی باید در زندگی ما وارد و حس شود.

افزایش برق گرفتگی در ماه محرم

همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و افزایش فعالیت هیات‌های مذهبی و حسینیه‌ها تعداد حوادث برقی در حالی افزایش می‌یابد که شرکت‌های برق آماده ارائه خدمات به مشترکان برای روشنایی حسینیه‌ها و هیات‌های مذهبی در ایام محرم شده است.