رسانه ملی در محرم از همیشه بهتر بود

آیت‌الله محمدی گلپایگانی (رئیس دفتر مقام معظم رهبری) گفت: برنامه‌های امسال صداوسیما در ایام محرم از سالهای قبل بهتر بود.

آیا درب صداوسیما برای منتقدین توافق ژنو باز می‌شود؟

در دوره پیشین، مدیریت صداوسیما با هر محاسبه‌ای که داشت، حاضر نشد جز روایت دولت و تیم مذاکره کننده، اطلاعی از واقعیات و آثار برگشت‌ناپذیر توافق ژنو بر استقلال و امنیت کشور به مردم داده شود. و امروز در حالی به سالگرد انعقاد توافق ژنو نزدیک می‌شویم که در این یک سال، در سیمای جمهوری اسلامی حتی یک دقیقه به خیل کثیر اساتید دانشگاه، دیپلمات‌های سابق کشور، نمایندگان مجلس، فعالان سیاسی، رسانه‌ای، دانشجویی منتقد توافقنامه ژنو تریبون داده نشد، یا حداقل فرصتی برای مناظره فراهم نگشت، تا مشخص شود کدام طرف دست پرتری در استدلال دارد.

تقذیر سرلشکر فیروزآبادی از رئیس رسانه‎ملی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی از رئیس سازمان صدا و سیما جهت اجرای موفق برنامه‌های هفته دفاع مقدس در رسانه ملی تقدیر کرد.

«اگر عزت به قهوه‌خانه نیاید»از شبکه مستند

مستند «اگر عزت به قهوه‌خانه نیاید» به کارگردانی فرشاد فدائیان، یکشنبه از شبکه مستند پخش می‌شود.

رئیس بعدی صدا و سیما چه کسی است؟

دوران ریاست مهندس ضرغامی بر صدا و سیما در شرف اتمام، در این دوره نیز بازار گمانه زنی ها برای جانشینی وی داغ است. دیدبان در گزارش زیر به بررسی گزینه های احتمالی ریاست آینده صدا و سیما می پردازد.

مداحان رسانه‌ای پرنفوذ هستند

رییس سازمان صدا و سیما در مراسم اختتامیه دوازدهمین اجلاس بین المللی «پیرغلامان حسینی» که شامگاه پنجشنبه 24 مهرماه در مصلی امام خمینی (ره) در شهر اهواز برگزار شد، نقش مداحان اهل بیت را به عنوان یک رسانه مستقل و پرنفوذ بسیار مهم دانست.

نامه ۱۲ هزار نفر از نخبگان به رئیس رسانه ملی برای برگزاری مناظره هسته ای

پس از اینکه بیش از 12 هزار نفر از اساتید دانشگاه، دانشجویان و طلاب حوزه‌های علمیه با امضای طوماری از ضرغامی رئیس رسانه ملی ‏خواستند مناظراتی در رابطه با مذاکرات هسته‌ای در صدا و سیما ترتیب دهد، میزگردی با عنوان «بررسی ابعاد مختلف توافقنامه ژنو و مذاکرات جامع»‌ با حضور چهار تن از نمایندگان نامه 12هزارنفری نخبگان به رئیس صدا و سیما برگزار شد.

نامه حجت‌الاسلام ماندگاری به ضرغامی

پخش مسابقاتی که در آنها جوایز چند میلیونی و غیر معمول به شرکت کنندگان داده میشود مخالف نظر صریح مقام معظم رهبری در دیدار یازدهم آذر ماه 1383 با مدیران رسانه ملی می‌باشد که در آن جلسه که حضرتعالی نیز حضور داشتید معظم له از برگزاری این مسابقات و اختصاص جوایز کلان با هر دلیل و توجیهی نظیر ترویج علم اظهار نارضایتی کرده اند .

گروگانگیرهایی که از آمریکا ویزا گرفتند

سال 89 عزت الله ضرغامی که یکی از دانشجویان پیرو خط امام بود به نیویورک قدم گذاشت. به منطقه ای که برای دانشجویان پیرو خط امام ممنوعه اعلام شده است. او سال 89 در جریان یکی از سفرهای محمود احمدی نژاد به نیویورک، رئیس جمهور سابق را همراهی می کرد. رئیس سازمان صدا و سیما درباره این سفر می گوید: «اولين سفري است كه با آقاي دكتر احمدي‌نژاد به نيويورك آمده‌ام و در بعضي از سفرهاي قبلي كه ايشان محبت داشتند و دعوت مي‌كردند، حضور نداشتم اما از طريق رسانه‌ها و بويژه خبرنگاران رسانه ملي كه در همه سفرها همراه ايشان بوده‌اند، خبرها و گزارش‌ها را پيگيري مي‌كردم.» تصویر معروفی از رئیس سازمان صدا و سیما زیر برج آزادی در آمریکا هم منتشر شده است.

مجلس درپي اصلاح «صدا و سيما» است

عملكرد كيفي سازمان صدا و سيما و وضعيت نامطلوب اقتصادي، اين سازمان را حالا در يك قدمي اصلاحات اساسي قرار داده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.