پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

13کتاب در رونمایی از چهره حقیقی پهلوی

امروز این‌ها سعى می‌کنند چهره‌ى خاندان خبیث و منحوس پهلوى را – رژیم فاسد و وابسته و خبیث و ظالم که کشور ما را سال‌هاى متمادى به عقب انداختند و ملّت ایران را آن‌جور دچار مشکلات عظیم کردند – بَزک کنند، آرایش کنند.

گزارش تصویری: چهره‌های جبهه فرهنگی انقلاب در افطاری حسینیه هنر

ضیافت افطار حسینیه هنر با شرکت دهها چهره و فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد.

مستندی از دردسرهای دین‌داری بی‌دردسر مدرسه علوی و انجمن حجتیه

«پوستین وارونه» به کارگردانی «محمدمهدی خالقی» با ریتمی جذاب و پرکشش ما را با نیروهای قدیمی مدرسه‌ی علوی، هم‌نشینان پیش از انقلاب انجمن حجتیه و انقلابیون و فعالان فرهنگی و دینی همراه می‌کند تا داستان تلخ دین‌داری بی‌دردسر گروهی را ببینیم و بشنویم که دردسرهای زیادی برای انقلاب و نظام انقلابی داشتند ودارند.

برای رسانه آقای ضرغامی اولویت با چیست؟

بار مسئولیت ما هنگامی سنگین تر می شود که حاج سعید قاسمی این سردار سرفراز جنگ و عزت الله مطهری (عزت شاهی) مرد میدان مبارزه با طاغوت بر دست پدر شهید احمدی روشن در این مراسم بوسه می زنند. بازتاب این رویداد ها در بین کارهای ژورنالیستی کلاسیک جایگاهی ندارد و محکوم به نادیده شدن است اما مگر جز این است که رسانه وظیفه بازتاب حقایق را دارد؟ هر چند تلخ است اما باید گفت مدل رسانه ای ما نیز استکباری است…

سابقه فعالیت‌های استادیومی در خاطرات عزت شاهی!

همه‌ی بازی‌ها انجام شده بود. آخرین بازی، بازی تیم ملی ایران با اسرائیل بود. برای این روز ما یک سری پلاکارد که با دو چوب افراشته می‌شد، درست کردیم و در کنار کلیسایی که در نزدیکی امجدیه بود گذاشتیم و مردم را برای برداشتن پلاکاردها تحریک و تشویق می‌کردیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.