سپاه ‌پاسداران تا ریشه‌کنی داعش از پا نمی‌نشیند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکیل سپاه محمدرسول‌الله (ص) در تهران بزرگ را از دیگر مأموریت‌های سردار همدانی دانست و گفت:‌ بر هم زدن توطئه دشمنان در فتنه 88 از دیگر فعالیت‌های بزرگی بود که با عنایت الهی توسط سردار همدانی انجام شد. جعفری تأکید کرد:‌ اگر درایت و مدیریت سردار همدانی در عاشورای سال 88 نبود، جمع کردن این فتنه سخت می‌شد.

دریای عمان و خلیج فارس در تسلط موشکهای سپاه است

ما به همه دنیا اعلام کردیم این توانمندی هایی که امروز داریم برای برقراری امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز و صرفا بازدارنده است و برای اینکه دشمنان ما ممکن است قصدی برای به هم زدن و ایجاد ناامنی در منطقه داشته باشند، این رزمایش انجام شد که البته این احتمال وجود دارد.

عکس: بوسه فرمانده سپاه بر چادر مادر شهید

سرلشکر عزیز جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم «جهاد ادامه دارد» عصر روز گذشته در تالار وزارت کشور برگزار شد بر روی سن بوسه ای بر چادر مادر شهید زد و از حمات مادران شهدا تقدیر و تشکر کرد.

سرلشکر جعفری: آزادی قدس شریف نزدیک است

فرمانده سپاه پاسداران در مورد ارزیابی خود از حرکت تروریستی اخیر رژیم صهیونیستی تنها به این پاسخ بسنده کرد که رژیم صهیونیستی دست و پای آخرش را می‌زند و کارش تمام است.

عکس: ژنرال‌ها بدون درجه

این تصویر، در آخرین ماه های پیش از اعطای درجه به کادرِ سپاه پاسداران برداشته شده است و روی شانه های سرداران، نشان های نمادینی دیده می شوند که مدتی کوتاه پس از پایان جنگ، به همراه لباس های تشریفات استفاده می شد

۸ نکته از سخنان امروز فرمانده کل سپاه

در ایستادگی مردم جنوب لبنان در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی نقش نیروی قدس روشن و شفاف است البته اصل موفقیت خود مردم هستند که اراده ایستادگی دارند که کنار آن حمایت‌های فکری و آموزشی از طریق نیروی قدس صورت می‌گیرد.

خاطرات سرلشکر عزیز جعفری ترجمه شد

«کالک‌های خاکی»، نوشته گلعلی بابایی و حسین بهزاد، حاوی خاطرات سردار عزیز جعفری است که قرار است به زبان‌های مختلف از جمله انگلیسی و عربی برگردانده و در کشورهای زبان مقصد توزیع شود.

بی‌اعتباری حکم رئیس‌جمهور برای فرمانده سپاه

پس از استعفای ابوشریف، ابوالحسن بنی صدر (رییس جمهور و فرمانده وقت کل قوا) در تاریخ 22 تیر 59 مرتضی رضایی را به عنوان چهارمین فرمانده سپاه انتخاب کرد. اما رضایی حکم فرماندهی بدون امضاء امام(ره) را فاقد اعتبار دانست و آن را قبول نکرد تا اینکه این حکم در 28 تیر ماه 1359 به تایید حضرت امام(ره) رسید.

فرمانده سپاه: دولت از پیشنهادها و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبال نکرده

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه متاسفانه دولت تاکنون از پیشنهادها و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبال نکرده است، گفت: امیدواریم دولت از توان موفق بسیج و سپاه و ظرفیت عظیم مردم در این عرصه‌ها استفاده کند.

تأمین امنیت مرز سراوان به سپاه واگذار شد

بازدید فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از میزان آمادگی های مرزبانی بیانگر ایجاد وضعیتی است که شرایط را برای اقدامات و فعالیت های تروریستی و خرابکارانه معاندین و گروهک های تروریستی سخت و ضریب امنیتی منطقه را با مشارکت و همکاری طوائف و مردم بومی ارتقا خواهد بخشید.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.