اعجاز «دیپلماسی عشق» در عصر حیرانی

جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند پرچم‌داران عاشقی هستند که به راحتی نمی‌توان برمبنای محاسبات عقل معاش، قضاوت‌شان کرد؛ ثروت آن‌ها عشقی است که قابل تحریم نیست!

عشق و اخلاق از هم جدا نیستند

پورطهماسبی شاعر مجموعه «قرار» گفت: آمیختن مباحث عاشقانه و اخلاقی در کنار هم عجیب نیست، زیرا این دو مبحث از هم جدا نیست زیرا عشق اگر عشق است از اخلاقیات جدا نیستند.

داستانک: در فلسطین عشق متفاوت است

دختری در غزه ، بعلت شدت موشک باران ازدواجش به تعویق می افتد. دوباره مراسم به تعویق می افتد چون خانه شان بمباران میشود و مراسم لغو می‌شود، چون داماد شهید شد.

ولنتاین؛ افسانه‌ای برای فروپاشی اخلاق جامعه

به نظر می‌رسد معرفی شایسته رسوم و آیین‌ها، اندیشه و افكار چهره‌های شاخص که الگوهای مذهبی ما هستند می تواند هویت‌بخش فرهنگ و تمدن ایرانی ـ اسلامی باشد. ضمن اینکه تهاجم فرهنگی در سایه خلاء فرهنگی ایجاد شده است، پس سکوت و نادیده گرفتن واقعیات آن هم از جنس “ولنتاین” راه حل مناسبی برای مقابله نیست

داستان عاشقی علی مطهری

ماه اول آغاز به کارم در راديو بود که من به يکي از همکارانم در آنجا علاقمند شدم و اين علاقه رفته رفته شديد شد و عشق به معناي واقعي اش که انسان را از خواب و خوراک مي اندازد در من ايجاد شد و ترغيبم کرد که اين موضوع را مطرح کنم و در نهايت يکي از همکاران مسن را واسطه کردم…

تحقیقی درباره عشق «ملوان زبل» به اسفناج

یک دانشمند مدعی شده است که عشق «ملوان زبل» به اسفناج، در حقیقت ناشی از یک اشتباه تاریخی بوده است.

انتقاد محمدعلی بهمنی از بی‌مهری ترانهٔ امروز به عشق

در نشست نقد مجموعه ترانه عبدالجبار کاکایی، محمد صالح‌علاء، کاکایی را عاشق ایستاده خواند و محمدعلی بهمنی از بی‌مهری ترانه‌ امروز به عشق انتقاد کرد.

واکنش«حنا» به داستان عاشقانه‌اش با پسر بوتو

یک رسانه غربی به واکنش وزیر خارجه پاکستان درباره شایعه ازدواج با فرزند نخست وزیر ترور شده این کشور و داستان عاشقی اش با وی پرداخت.

«عشق‌های یک‌طرفه» درشماره مهرماه سپیده دانایی

سپیده دانایی در پرونده این شماره خود به موضوع «عشق‌های یک طرفه» پرداخته است. ماجرای مهرورزی‌های یک طرفه، دیروز تاریخ را غمبار و امروز جامعه را رنج آلود کرده است. عشق یک طرفه به ظاهر کم گو و شکیبا و در باطن غوغابرانگیز و آرامش برانداز است. پرونده این شماره بازگشایی این نوع عشق و روش‌های کنار آمدن با مشکلات آن است.

احمدی‌نژاد در کجا از عدالت، عشق و آزادی مطلق سخن گفت؟

چندی پیش ارگان رسمی دولت ویژه‌نامه‌ای را به مناسبت هفته دولت به نام «دولت معیار» منتشر کرد و از همان ابتدای انتشار عمومی این نشریه شبهاتی درباره عکسی که در صفحه اول این نشریه بکار گرفته شده است، مطرح شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.