پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

رسانه ها به دین نگاهی سکولار دارند

منطقی ترین ابزار در تغییر سبک زندگی و اخلاق اجتماعی، رسانه است و ابزار ان در دو دهه اخیر افزایش یافته است لذا اگر به سرعت آنها نرسیم فاصله ما با هم بیشتر خواهد شد.

اوضاع نابسامان بلیت های «چارتری»

در حالی وعده‌های فراوانی در خصوص نظارت بر حمل‌ونقل هوایی مسافری کشور داده شده که در خلاء نظارت سازمان و دستگاه ذیربط یک بار دیگر بلیت‌های چارتری در آستانه تعطیلات نوروزی بازار را به هم ریخته است.

رژیم صهیونیستی نابودشدنی است

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: رژیم صهیونیستی نابودشدنی است.

عضو جدید شورای ‌عالی انقلاب فرهنگی کیست؟

حمید پارسانیا چهره ای است که در کنار حجت الاسلام اعرافی، با حکم اخیر رهبر انقلاب از این دور به‌عنوان عضو جدید شورایعالی انقلاب فرهنگی، انتخاب شده است.

از رشته‌ی کشاورزی، تا اهتزاز پرچم «لا اله الا الله» بر فراز عالم!

ترکیب اعضاء شورا و ساز و کار بررسی مسائل در آن، همچنین اولویت بندی درست و مشخص شدن حیطه وظائف این شورا و احاله اختیارات اجرایی کافی برای مصوبات آن به نظر اولین مسائلی هستند که باید مجددا در یک کمیته انقلابی مورد بازنگری قرار بگیرند.

کم‌کاران شورای عالی انقلاب فرهنگی را بشناسید

برخی اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی بیش از یک سال است که در جلسات این شورا حضور نیافته‌اند. برخی اعضا چون علیرضا صدر حسینی و احمد احمدی در اکثر جلسات یک سال گذشته شورا حضور نداشته و عملا تنها نامشان در میان اعضای شورا وجود دارد.

عقل، نقل و فطرت سه مولفه لازم برای تاسیس علوم انسانی اسلامی

حجت‌الاسلام علی‌اکبر رشاد، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در ارتباط با مفهوم اسلامی‌سازی علوم انسانی و جایگاه هیئت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی در تولید نظریات جدید مبتنی بر اصول اسلامی اظهارنظر کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.