حمایت اتاق فکر لندن از فرجی‌دانا

عطاالله مهاجرانی عضو اتاق فکر لندن در فتنه آمریکایی اسرائیلی ۸۸ در یادداشتی اختصاصی برای یک سایت خبری حامی دولت از فرجی‌دانا حمایت کرد.

ناشر آثار مهاجرانی دوباره فعال می‌شود

انتشارات امید ایرانیان ناشر آثارعطاءالله مهاجرانی که مدتی غیرفعال شده بود اعلام کرد دوباره فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

پیام‌های عدم حضور رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه کتاب تهران

می‌دانیم که حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، در دوران ریاست جمهوری خویش، نمایشگاه کتاب تهران را بنیان گذاشتند و به جز هشت دوره (شش دوره عدم حضور اعتراضی + دو دوره عدم حضور در تهران)، در همه ۱۹ دوره دیگر آن شرکت داشته‌اند.

آیا مهاجرانی قصد بازگشت به ایران را دارد؟

تکرار چندباره تائیدات او از رهبری این گمانه را پررنگ کرده است که او به دنبال بازگشت به ایران است. این را یکی از کارشناسان سیاسی به تریبون مستضعفین می‌گوید.

آقای مهاجرانی تملق بس نیست؟

شما و دار و دسته تان کودتا کردید و نگرفت و حالا چون پایه های نظام اسلامی که به یاری خدا و درایت آقا محکم تر از پیش شده را می بینید چاره ای جز فرو رفتن در لباس نفاق نمی بینید.

وقتی سروش صدای مهاجرانی را هم درآورد

هتر است آقای سروش قبل از اینکه شروع به تهمت زدن به فقها کنند، قدری مطالعات خویش را عمیق تر نمایند تا حداقل دچار خودنقدی دوستان و رسانه‌های نزدیک به خود نشوند!! نکته این است که که افتراهای سروش به آیت الله مؤمن و به برداشت فقهای اسلامی از این حدیث آن قدر شور می‌شود که صدای مهاجرانی را در می‌آورد تا چنین پاسخی را به وی دهد.

از دوستی با اسرائیل تا رابطه با آمریکا

با توجه به حمایت­های اخیر اصحاب فتنه(مهاجرانی، کدیور، مخملباف و…) از رژیم صهیونیستی، و با عنایت به افول توان سیاسی و منطقه­ای این رژیم در عرصة مناسبات بین­اللملی و منطقه­ای، تلاشی مشترک بین اپوزیسیون خارج­نشین و اصحاب فتنه(که دارای مشترکات سازمانی بسیاری هستند) برای خارج نمودن رژیم منفور صهیونیستی از انزوای سیاسی و بالا بردن توان اثرگذاری آن در منطقه شکل گرفت.

ضبط در «اشرف»، پخش از «مشهد» +فیلم

«ایرج مصداقی» با نگارش مقاله‌ای به نام «مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی» از اعضای اصلی گروهک منافقین در سال 88، فیلم‌هایی را یادآوری می‌کند که در اشرف با حضور اعضای گروهک منافقین ضبط شده و به نام تصاویر اغتششات عاشورای 88 شهر مشهد منتشر شده است.

سانسور نعلین آیت الله مصباح یزدی در کیهان!

طرحی که من زدم وزیر ارشاد نمادین(!) را نشان می داد که کفش های تی تیش خودش را درآورده بود و قصد پا گذاشتن در نعلین های بزرگی را داشت، ولی آقایان کیهان قبل از چاپ طرح، نعلین های آقای مصباح را سانسور کردند

دبیر اولین جشنواره عمار از سینمای مردمی می‌گوید

مخاطبین سینمای روشنفکری سرجمع یک‌ونیم یا دومیلیون اند، اما ما در این طرف به دنبال مخاطب خاص خود نرفته ایم، عنان کار را به صدا و سیما سپرده ایم که باز دست این‌هاست. وحید جلیلی فیلم‌ها را به روستاها برده است. برای من جالب است که یک پیرمرد روستایی می‌آید در مسجد می‌نشیند و فیلم می‌بیند!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.