نشانه ظهور محوری؛ تقابل با نگاه اسلام ناب به مهدویت

به‌جای تطبیق مصادیقی مثل مرگ ملک‌ عبدالله، باید بر انجام وظایفی که متضمن آماده‌سازی خود ما، تحقق آرمان‌هایی مثل عدالت و پیشرفت زمینه‌سازی تحقق نهضت جهانی اسلام و بسیج جهانی مستضعفین تمرکز کرد، که تحقق ظهور بیش از همه‌چیز بسته به این زمینه‌سازی، آمادگی، تمکن و پذیرش نسبی حرکت حق در دنیاست.

ایران در هنگام ظهور چگونه خواهد بود؟

دانش و معارف دین اسلام و مکتب تشیع، از ایران و قم، به جهانیان صادر می‌شود. موقعیت علمی ایران ممتاز است و اصلیترین مرکز دین اهل بیت (ع) خواهد بود.

ارتقای معرفت منتظرین مهمترین عامل تحقق ظهور است

معاونت تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم، بزرگترین موضوع مهدویت را ارتقای معرفت منتظرین حضرت مهدی (عج) بیان کرد و تطبیق علائم ظهور را موجب یاس و ناامیدی مردم دانست.

خاطره‌ای که سازندگان سی دی «ظهور نزدیک است» باید بدانند!

در بخش پایانى گفتار خویش ناگاه از نزدیک شدن ظهور حضرت صاحب الامرعلیه السّلام خبر داده و ابراز داشت که همین صدام حسین خبیث که منطقه را به آشوب کشیده و نخست ایران و سپس کویت را اشغال کرده از نشانه‏ هاى ظهور است؛ آرى! او (احتمالا)‌‌ همان سفیانى ملعون است. و بدانید که حضرت حجت‏ علیه السّلام پس از دو سال ظهور خواهد کرد!

بازی‌های پیچیده استکبار در آستانه ظهور

اما نکتۀ مهمی که در این تحولات منطقه دیده می‌شود و می‌تواند از علائمِ نزدیک بودن ظهور باشد این است که استکبار جهانی مجبور شده است تا حدّی خود را همراه با این قیام‌ها نشان بدهد. نظام سلطه از یک زمانی متوجّه شد که دیگر با این دولتهای فاسدِ منطقه نمی‌تواند به مطامعِ خود برسد؛ لذا شروع کرد به زدنِ ساز مخالف با این دولت‌ها و این حرکت را با مخالفت با صدام که مزدورِ خودشان بود، آغاز کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.