فقیهی ‌آشنا ‌به ‌سیاست ‌و ‌اجتماع

علامه فضل‌الله در نگاه خود فتنه‌های مذهبی را در راستای تحقق‌بخشی اهداف دشمن می‌دانست و بر این باور بود که استکبار برای تکمیل طرح خود در جهت سلطه بر پایگاه‌های استراتژیک امت از طریق جنگ‌های رسانه‌ای و روانی، وحدت اسلامی را نشانه رفته است.

فرزند علامه فضل‌الله: پايبند به حمايت از نظام مقدس جمهوري اسلامي هستيم

سيد علي فضل‌الله يادگار مرحوم سيد محمدحسين فضل‌الله كه به تهران سفر كرده روز پنجشنبه با منوچهر متكي وزير امور خارجه كشورمان ديدار و گفت‌وگو كرد.

سی‌ان‌ان خبرنگار خود را به علت تحسين علامه فضل‌الله اخراج كرد

“اوكتاويا نصر ” دبير بخش خاورميانه شبكه تلويزيوني سي‌ان‌ان به علت تحسين علامه فضل‌الله، از سمت خود اخراج شد. نصر در بخش مربوط به خود در پايگاه اينترنتي تويیتر نوشته بود كه از رحلت علامه فضل‌الله اندوهگين شده است.

ارزیابی ابعاد شخصیتی امام خمینی/ مقاله‌ای از علامه فضل‌الله- بخش۲

یكی از دلایل شجاعت امام(رحمه الله)، اطمینان و اعتماد ایشان به ملت بود. یكی از سخنرانی‌های ایشان را به یاد می‌آورم كه در حضور دولتمردان فرمودند: «هر چه ما داریم از خداست، و اگر چیزی هست از ملت است، من هیچ كاری نكرده‌ام.»

آیت الله خامنه‌ای برای همه علمای مسلمان و مصلحان دینی الگوست

« بنده یکی از ویژگی‌های مهم حضرت آيت‌الله خامنه‌ای را به روز بودن و درک پویای ایشان از امور می‌دانم و انتشار دانش‌نامه‌ جهان اسلام که ریاست عالیه‌ آن با سماحة‌القائد (مقام معظم رهبری) است از دوراندیشی ایشان حکایت دارد.»

تلاش رژیم صهیونیستی برای ترور علامه ۴ بار ناکام مانده بود

در تلاش براى رسیدن به بیروت از راه بند امنیتى اسراییلى‌ها در منطقه شرقى بیروت گذشتیم و ناگهان در دام راهبند نیروهاى کتائب در نزدیکى اسراییلى‌ها افتادیم.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی رحلت آیت‌الله سیّدمحمّدحسین فضل‌الله

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی در پیامی، رحلت عالم مجاهد آیت‌الله آقای حاج سیّدمحمّدحسین فضل‌الله رحمةالله‌علیه را تسلیت گفتند. متن این پیام به این شرح است: بسم‌الله الرحمن الرحیم رحلت عالم مجاهد آیت‌الله آقای حاج سیّدمحمّدحسین فضل‌الله رحمةالله‌علیه را به بیت شریف فضل‌الله و همه‌ی ارادتمندان و دوستداران آن مرحوم در لبنان و […]

ارزیابی ابعاد شخصیتی امام خمینی/ مقاله‌ای از علامه فضل‌الله- بخش۱

ایشان از اولین روزهای زندگی، فردی بیدار دل بود كه واقعیت دردناك مسلمانان را ـ خصوصاً در ایران ـ لمس كرد و قواعد بازیهای سیاسی دول مستكبر ـ در سیطره بر ایران و تأثیرات این بازیها بر مسائل فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی ایران را درك نمود.

امام خمینی (ره) در بیان علامه فضل‌الله

امام خمینی تبلور رهبر جنبش اسلامی بود. طبیعی است انسانی که با عقل و قلب و توانایی و همه امور خود برای جنبش اسلامی زندگی می نماید، به پیامبر و ائمه اطهار(ع) اقتدا نماید که همه زندگیشان برای اسلام بود…

پیام تسلیت احمدی نژادبه بیت علامه فضل الله و دولت لبنان

ارتحال علامه سیدمحمد حسین فضل‌الله فقیه وارسته و عالم مجاهد و آزادیخواه موجب تأسف و تألم شدید گردید و بی‌تردید فقدان این مرجع تقلید عالیقدر ثلمه‌ای برای حوزه‌های دینی محسوب می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.