پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

گروه‌های اسلام‌نما بزرگترین دشمنان اسلامند

یک فعال رسانه‌ای گفت: قرائتی از اسلام که ایران مدعی آن است اسلام ناب محمدی است که من فکر می‌کنم این اسلام فقط در ادبیات و الفاظ شکل گرفته است.

همایش حقوق‌‌ و اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود

به همت سازمان بسیج حقوقدانان کشور همایش حقوق‌ و اقتصاد مقاومتی فردا در دانشگاه تهران برگزار می شود.

بحرین و انقلاب بی پایان

خیزش انقلابیون بحرینی علیه نظام استبدادی حاکم بر این کشور به رغم تلاش‌های گسترده سیستم منطقه‌ای سرکوب و ارعاب، هرگز از حرکت بازنایستاده و در جهت دستیابی به هدف نهایی یعنی سقوط رژیم «آل خلیفه» به پیش می‌رود.

استخدام زنان‌زیبارو در وزارت‌خارجه عربستان

وزارت خارجه عربستان از اعلام آمادگی برای استخدام بانوان آراسته دارای مدارک دانشگاهی و شهروند این کشور به عنوان رایزن و دبیر دوم خبر داد.

تحول در علوم سیاسی به‌مثابه‌ی یک انقلاب

اگر علوم ‌سیاسی در ایران حذف شود هم اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد، زیرا زائده‌ای بر پیکره‌ی نظام علمی جامعه است. ضمناً هیچ برون‌داد خاصی نیز نداشته است، زیرا فارغ‌التحصیلان این رشته در ایران کار خاصی که از عهده‌ی دیگران خارج باشد انجام نمی‌دهند.

انتشار دو کتاب در حوزه اسلام

کتاب «مقاربات فی الفکر الاسلامی المعاصر» به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد منتشر شد.

از تشیّع انگلیسی تا عاشورای پلورالستیک

آیا زیست جهان تشیع در حال گذار از فرهنگ عاشورا است؟! آیا عاشورا خاصیت تسلّی بخشی و تسلیت دارد و همانگونه که مارکسیسم بر وجه تخدیری دین و افیون زدگی جامعه از طریق دیانت تأکید می نمود اینک روشنفکری معیشت اندیش بر آن است تا با این برچسب انقلاب عاشورا را از وجوه ایدئولوژیک آن در معنای مکتب تهی معرفی کند و صرفاً بر تراژیک بودگی آن پای فشرد؟!

شریعتمداری در دانشگاه‌تهران از«فتنه»می‌‌گوید

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران نشست «1811 روز مطالبه» با سخنرانی حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره فتنه 88 برگزار می‌شود.

نقصان در متون علوم سیاسی مشهود است

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی‌توان از کسی که دست پرورده‌ علوم سیاسی غربی است توقع داشت که نتایجی غیر از آن چیزی که مدنظر آن علوم سیاسی است، از خود نشان دهد.

تلاش برای حفظ موازنه قدرت مقابل ایران

بنا بر نظر تحلیلگران، پادشاه سعودی، از نفوذ خود برای حل بحران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در جهت ایجاد موازنه با ایران استفاده کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.