چرا برگزاری همه‌پرسی ضرورت دارد؟

جنگ زرگری دو جناح مشهور در کشور نه تازه است و نه عجیب، اگر غیر از این باشد فلسفه وجودی آنها از بین می‌رود. وجود هریک از این این دو جناح وابسته به مخالفت با دیگری است. اما موضوع وقتی عجیب می‌شود که بخش‌هایی از رسانه‌های حزب‌اللهی هم داخل این جنگ‌های زرگری می‌شوند و گفته را با گوینده‌‌اش می‌سنجند نه با حق!

نامه‌ فارغ‌التحصیل دانشگاه امام‌صادق به سیدمحمدخاتمی: تقدیم برای تشکر و مرزبندی

نیمه دوم سال ۷۵ که جنابعالی کاندیدای ریاست جمهوری شدید، ایشان به صراحت اعلام خطر کردند و احتمال دادند که مشروطه دوباره تکرار شود. من هنوز سخنرانی شب قدر آن سال را به خاطر دارم که حضرت آیت‌الله مردم را با حرارت هر چه تمام خطاب قرار داده بودند که چرا ساکت نشسته‌اید مگر نمی‌بینید ولایت را زیر سوال می‌برند!؟

با ادامه پخش تلویزیونی مجلس ۷۰درصد نمایندگان رای نمی‌آورند

شفافيت در ميان نمايندگان و مسولان طرفداران زيادي ندارد. در مجلس ششم دوربين‌هاي صداوسيما به دستور اقاي بهزاد نبوي از صحن علني اخراج شدند. جرمشان اين بود كه تلويزيون صحنه چرت زدن و گعده كردن نمايندگان را نشان داده بود.

طلیعه دهه خط امام

با بروز عوارض توسعه همچون بی‌عدالتی و فقر، موضوع مبارزه با ثروت‌های بادآورده در کنار مقابله با شبیخون فرهنگی غرب به خواسته جریان حزب‌اللهی کشور تبدیل شد. مدعی مبارزه با ثروت‌های بادآورده، ری‌شهری دبیر جمعیت دفاع از ارزش‌ها بود و نماد فرهنگ غرب سید محمد خاتمی و طرفدارانش بودند. اقلیتی از جریان حزب‌اللهی در انتخابات سال 76 به ری شهری و اکثریت آنها به ناطق نوری رای دادند تا مبادا خاتمی رای بیاورد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.