اگر پسرم شهید نیست، نبش قبرش کنید!

خانم «فاطمه محمدعلی» مادر شهید ستاری در این دیدار ضمن گلایه از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران که به رغم جانبازی 70 درصد علیرضا ستاری او را به عنوان شهید معرفی نکرده اند، از رسانه ها خواست با انعکاس این مشکل، مسئولان را به این موضوع متوجه کنند تا حق فرزندان خرد سال شهید ستاری پایمال نشود.

درد دل‌های مادرشهید ستاری آخرین‌شهید فتنه

مادر آخرین شهید فتنه ۸۸ می‌گوید: پسرم به نظام، رهبری و جمهوری اسلامی اعتقاد خالصانه‌ای داشت. بسیار متدین بود. برای همین قبول کرد به خاطر دفاع از نظامی که به آن تعلق دارد و مقابله با فتنه‌ای که به راه‌ انداخته بودند، اقدامی کند. الان جوری صحبت می‌کنند که انگار اصلاً فتنه‌ای وجود نداشته که شهیدی وجود داشته باشد. این ما را خیلی ناراحت کرده است. خیلی ناراحتیم که «علیرضا» را فراموش کرده‌اند.

سبزها می‌توانستند یک داعش دیگر باشند!

یکی از ماموران امنیتی زخمی شده بود و روی زمین افتاده بود.عده ای که صورتهاشان را بسته بودند رفتند و بر بدن نیمه جان او بنزین ریخته و آتشش زدند. من رفتم و بدن در حال سوختن او را از وسط جمعیت به کنار کشیدم و لباس هلال احمر خودم را بر تنش انداختم. به یکباره جمعیت به سوی من حمله ور شدند و با عمود آهنین به سرم کوبیدند. سه نقطه از سرم شکست، بینایی ام را تقریبا از دست دادم.

درخواست مادر شهید فتنه 88 از رسانه‌ها

از رسانه‌ها توقع دارم بچه‌هایی را که بعد از جنگ توقع نمی‌فت اینچنین به شهادت برسند، بچه‌هایی را که خالصانه برای دفاع از مملکتشان و برای حمایت از ولایت به این درجه رسیدند، از یاد نبرند، مطرح کنند و آنها را جهانی سازند و اجازه ندهند که عده‌ای باورهای یکسری از جوان‌های ما را از بین ببرند.

فیلم: روایت شهید ستاری از نحوه مجروحیتش در عاشورا ۸۸

برای انجام مأموریت امداد و نجات دیگر مجالی برای ایستادن و فکر کردن نبود که آیا برای کمک به آنها بروم یا خیر؛ خود را به محل حادثه رساندم؛ به خاطر نحوه پوشش بنده به مناسبت روز عاشورا و محاسنی که روی صورتم داشتم، یکی از زنان آشوبگر گفت: «این آقا اطلاعاتی است!» همان جا با میله آهنی روی سرم زدند و جمجمه‌ام از سه جا شکست.

شهید فتنه و دو جمله طلائی این مادر

مختصر و کوتاه اینطور از فرزندش می گوید:” فرزندم سینه زن امام حسین علیه السلام بود و ولایت پذیر.” و جمله دومش نیز همه فهمش از فتنه است:” از گناه سران فتنه نمی گذرم چون از مردم عذرخواهی نکردند.”

عکس: امیرحسین مدرس در تشییع شهید فتنه

دیروز در مراسم تشییع جنازه سید علیرضا ستاری، که به دلیل جراحات ناشی از خشونت‌های جنبش سبز در روز عاشورا ب شهادت رسیده است، امیرحسین مدرس خواننده، بازیگر و شاعر و مجری نیز حضور پیدا کرد.

جانباز فتنه 88 به خیل شهدا پیوست

وی به عنوان امدادگر هلال احمر، وارد صحنه درگیری‌ها شده بود تا به مجروحان حوادث، به‌صورت میدانی کمک کند. شهید ستاری در همین در زمینه فعالیت‌های مرتبط از جمله ورزش‌های اسکی و شنا و امور امداد و نجات به‌ویژه چتربازی و غواصی، مهارت خاص داشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.