سجادپور چرا برکنار شد؟

تصمیم قاطع وزیر ارشاد برای برکناری سجادپور نشان داد حسینی برای حل مشکل مهمترین سینمای کشور موضع مصممی دارد و شنیده ها حاکی از این است که قرار است درصورت مقاومت بیشتر شورای صنفی این شورا را نیز منحل نماید.

سجادپور: اطلاعی ازنسخه خانگی «گشت ارشاد» ندارم

مدیر سابق اداره کل نظارت و ارزشیابی ارشاد درباره ورود بدون سانسور «گشت ارشاد» به شبکه نمایش خانگی گفت: از توزیع نسخه خانگی این فیلم بی‌خبر هستم.

سجادپور: شما انتظار دارید بعد از ۳۳ سال درب سینما‌ها را ببندیم؟

دست کم ۳۳ سال است که سینما‌ها در ماه رمضان باز بوده‌اند و هیچ سالی این سوال مطرح نشده است. در حالی که فیلم‌ها قبلاً بسیار بد‌تر از الآن بوده‌اند و در این دو سال تعداد فیلم‌های ارزشی بسیار بالا رفته است. آیا شما انتظار دارید ما بخاطر ماه مبارک، بعد از ۳۳ سال درب سینما‌ها را ببندیم؟ یا تلویزیون بخاطر ماه مبارک، تمام کانال‌هایش برفک پخش کند؟ آیا تلویزیون در ماه رمضان تمام برنامه‌های تفریحی، ورزشی و طنز را تعطیل می‌کند؟

تبریک به «یک جدایی» از شمقدری تا پهلوی!

نکته منحصر به فرد در این امر تبریک طیف وسیعی از افراد به فرهادی برای بدست آوردن اسکار است. جالب اینجاست که از وزارت امور خارجه آمریکا و سارکوزی تا معاون سینمایی وزارت ارشاد در این تبریک هم صدا شده اند.

گزارش تصویری: اختتامیه جشنواره عمار

اختتامیه جشنواره مردمی فیلم عمار شب گذشته با حضور نادر طالب زاده، مسعود ده نمکی، علیرضا سجاد پور و همچنین استقبال چشمگیر علاقه مندان برگزار شد.

جشنواره فجر در راستای اهداف انقلاب بوده است

علیرضا سجادپور در حاشیه دومین جشنواره فیلم عمار ضمن مخالفت با نظرطالب زاده مبنی بر کم‌کاری جشنواره فجر انقلاب اسلامی نسبت به اهداف و آرمان‌های انقلاب گفت: در تمامی جشنواره‌هایی که در طی این دو سال برگزار شده است مسئله فتنه 88 ، بصیرت و بیداری اسلامی یکی از مهم‌ترین مسائلی بود که به آن‌ها پرداخته شد.

اختتامیه دومین جشنواره مردمی فیلم عمار برگزار شد

اختتامیه دومین جشنواره مردمی فیلم عمار با تقدیر از برگزیدگان این جشنواره برگزار شد.

داوران بخش سینمای ایران جشنواره فیلم کیش معرفی شدند

رسول صدر عاملی، داریوش فرهنگ، علیرضا رئیسیان، علیرضا سجادپور، مهدی سجاده چی به عنوان داوران مسابقه سینمای ایران جشنواره بین المللی فیلم کیش معرفی شدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.