نمایشگاه قرآن نیازمند تبلیغات بیشتر است

نماینده مردم تهران با اشاره به کیفی‌تر شدن نمایشگاه قرآن در سال جاری نسبت به سالهای گذشته گفت: باتوجه به حجم زیاد فعالیتهایی که در این نمایشگاه صورت گرفته اطلاع رسانی و تبلیغات نیز باید افزایش یابد.

کنگره حزب اسلامی کار آغاز شد

ششمین کنگره حزب اسلامی کار از صبح امروز (چهارشنبه) آغاز شد.

ضرورت ساماندهی سایت‌های فاقد مجوز

تعدادی از نمایندگان در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضرورت ساماندهی سایت‌های فاقد مجوز در کشور را متذکر شدند.

سیاستمداران موسس دانشگاه‌غیرانتفاعی

رئیس دولت های نهم و دهم بعد از پایان دوران ریاست جمهوری اش، تصمیم به تاسیس دانشگاهی غیرانتفاعی گرفت و مدعی شد که می خواهد به فعالیت های علمی و آموزشی بپردازد. اما تاسیس دانشگاه خصوصی مربوط به احمدی نژاد موسوم به دانشگاه ایرانیان در یک سال گذشته فراز و فرودهای زیادی را طی کرده است.

حداقل دستمزد نباید کمتر از 1 میلیون باشد

شواهد و بررسی‌ها نشان می‌دهد که با وجود طرح برخی موضوعات از سوی وزارت کار مبنی بر ضرورت استفاده از روش‌های جدید برای تعیین دستمزد سال آینده و به‌کارگیری مدل‌های نوین و کارآمد، افزایش دستمزد مشمولان قانون کار در سال آینده نیز همان مسیری را طی خواهد کرد که شورای‌عالی کار دست‌کم در 10 سال گذشته طی کرده است.

محجوب: دولت باید بودجه 93 را تصحیح نماید

امروز مهم ترین توجه برای کسانی است که کار و تلاش می کنند تا چرخ های انقلاب اسلامی و جامعه بچرخد و روا نیست که وقتی می خواهیم کالا بدهیم ، عنوان کنیم که همه ی کارگران باید حداقل را دریافت کنند و ما مفهوم این قضیه را امروز در شورای مجلس اعلام کردیم و دولت باید این قضیه را تصحیح نماید.

محجوب: بانک رفاه ورشکسته است

رئیس هیات تحقیق و تفحص مجلس از تامین اجتماعی گفت: طبق آخرین گزارشها بانک رفاه رقمی بیش از 150 میلیارد تومان زیان سالانه داشته است.

بررسی عملکرد نمایندگان تهران: علیرضا محجوب

علیرضا محجوب در 350 جلسه مجلس هشتم با 7 غیبت و حدود 1731 دقیقه تاخیر، 6 نطق پیش از دستور داشته است. وی در این جلسات 2 سوال از وزراء پرسیده است.

اصلاح‌طلبان: هر کس ایران و انقلاب را دوست دارد در انتخابات شرکت کند

۴ چهره‌ شاخص اصلاح‌طلب در همایش جبهه مردمی اصلاحات بر مشارکت گسترده مردمی در انتخابات ۱۲ اسفند مجلس شورای اسلامی تأکید کردند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.