جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

تذکر سرافراز درباره سریال ضدخانواده شمعدونی

محمد سرافراز رییس رسانه ملی در تذکری به علی اصغر پورمحمدی معاونت سیما درخصوص پخش مجموعه تلویزیونیِ توهین آمیز «شمعدونی» خواستار ارایه توضیحات وی در این زمینه شد.

آیا سرافراز حلقه بسته مدیران‌ فرهنگی را می‌شکند؟

اما در کنار این اصلاحات امیدآفرین، اعلام اسامی مدیران تازه‌ی شبکه‌های تلویزیون با حکم معاون سیما، نشان از حضور پررنگ برخی اسامی همیشگی و مدیران همیشه در صحنه به عنوان روسای شبکه‌های اصلی تلویزیون دارد. مدیرانی که به جز چند اسثتنا، یا با تغییر سمت، فقط از شبکه‌ای به شبکه‌ی دیگر جابجا شده‌اند و یا بعد از یک کوچ کوتاه مدت از سیما به سینما، دوباره به تلویزیون بازگشته و این بار مسئولیت‌های مهم‌تری را پذیرفته‌اند.

مولوی‌های اهل‌سنت چگونه مريد آقا شدند؟

یک پاسبانی دم در ایستاده بود و از ما پرسید: شما با کی کار دارید؟ گفتیم با آقای خامنه‌ای؛ گفت باید بروید شهربانی ابراز هویت شوید. کیف را از دیوار انداختیم درون خانه‌ آقا و به سمت شهربانی رفتیم. در مسیر دیدیم که آقا و آقای هاشمی‌نژاد و آقای طبسی و آقای حجتی کرمانی و یک نفر دیگر به طرف خانه می‌آمدند که ما از روبه‌رو با آن‌ها مواجه شدیم.

رئیس سابق شبکه ۳ ٬ قائم مقام وزیر شد

علی‌اصغر پورمحمدی رئیس سابق شبکه سه سیما، قائم مقام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

حمله پور‌محمدی به ضرغامی: دو سال است تلویزیون را ول کرده اید

آقای ضرغامی! شما نباید اجازه می دادی در تلویزیون فردی که اگر مدیر بوده دو نفر ازش راضی نبودند بر ما مسلط شود. فردی که قبلا رئیس حراست یک فروشگاه در شاه عبدالعظیم بوده نباید به پورمحمدی به پور حسین به دکتر کرمی به دکتر رستم وندی و… دستور بدهد.

پورمحمدی از شبکه سه خداحافظی کرد

«مجید زین‌العابدین» با حکم معاون سیما مدیریت شبکه سه سیما را بر عهده گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.