طبیعی است

چندی پیش خبری مبنی بر بازدید سرزده‌ی بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از یکی از دانشگاه‌های مهم تهران منتشر شد. خبری که در ابتدا از سوی مقامات رسمی رد یا تائید نشد و در ادامه نیز با گسترش دامنه‌ی اعتراضات نسبت به این ماجرا و البته ادامه‌ی این روند در دانشگاه‌های دیگر، قطعیت آن مسجل شد.

بازگشت دولت به سوخت ۲۰درصدی

به گزارش «فرهیختگان آنلاین»، اقدامات اولیه برای طراحی سوخت مدرن ۲۰ درصد آغاز شده است و در آستانه آن قرار داریم؛ این خبری است که علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی روز گذشته رسانه‌ای کرد. خبری که این تصور را به ذهن متبادر می‌سازد که گویا اراده‌ای برای تغییر فرمان دولت درباره برنامه هسته‌ای کشور در […]

طرف مقابل پیام را گرفت

رئیس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر این نکته که «امروز عدم نیاز ایران به مهندسی معکوس به‌خوبی از سوی غربی‌ها فهم شده است»، خاطرنشان کرد: «اعلام خبر اخیر باعث شد آنها پیام ایران را دریافت کنند و متوجه ماجرا شوند.»

برجام درباره قسم‌های جلاله صالحی چه می‌گوید؟

«اینجا دارم شهادت می دهم، وقتتان را بیشتر از این نمی گیرم، ولله، ولله، ولله (با اجرای برجام) در مسایل هسته ای نه با کندی روبرو خواهیم شد نه با توقف، ، تحقیقاتمان سر جایش خواهد بود، غنی سازی مان خواهد بود، غنی سازی را اجرا خواهیم کرد.»

صالحی ارائه اسناد محرمانه توافق به کمیسیون برجام را پذیرفت

رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام مجلس شورای اسلامی گفت: من بنا ندارم درباره مسائل محرمانه میان ایران و آژانس از آمانو سؤال کنم و تصمیم دارم این سؤال را از آقای صالحی بپرسم که از ایشان درخواست کرده‌ایم این اسناد را به مجلس بیاورند؛ چراکه اعتماد ما به مسئولین خودمان بیشتر است.

آمانو این هفته به تهران می‌آید

علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران روز دوشنبه گفت یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی این هفته به تهران می‌آید.

برخورداری از روابط متوازن با اروپایی‌ها

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: میزان سرمایه‌گذاری چین در ایران بیش از ۲۰ میلیارد دلار است و بیش از ۲۰ پروژه را در بر می‌گیرد که با رفع تحریم‌ها، فضاهای بیشتری برای کشورهای مختلف برای گسترش همکاری‌های اقتصادی با ایران بوجود خواهد آمد.

سرنوشت برجام روشن نیست

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه سرنوشت برجام هنوز به طور کامل روشن نیست، گفت: کنگره آمریکا حتی اگر برجام را نپذیرد هم ما پیروز هستیم.

برنامه هسته‌ای نه کُند می‌شود، نه متوقف

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: با وجود پذیرش برخی محدودیت‌ها، با اجرای «برجام» در عرصه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای نه با کندی مواجه خواهیم شد، نه با توقف.

چاله راکتور اراک بتن‌ریزی نمی‌شود

رییس سازمان انرژی اتمی ایران با رد شایعاتی مبنی بر این که مقرر شده بر اساس مفاد برجام داخل چاله رآکتور اراک بتون ریزی شود، گفت: چاله رآکتور به نوعی قلب آن محسوب شده و به هیچ وجه صدمه‌ای نخواهد دید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.